Dołącz do klubu

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

Udostępnij

Pro Progressio w ramach swojej działalności wzmacnia relacje ze środowiskiem akademickim i studenckim. W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki, który jest odpowiedzialny za budowę relacji ze środowiskiem akademickim w Polsce.

 

Pro Progressio będzie prowadzić współpracę ze szkołami wyższymi na wielu płaszczyznach, w tym m.in. w ramach: praktyk, staży, wsparcia szkół w budowie programów studiów podyplomowych ukierunkowanych na sektor nowoczesnych usług dla biznesu, promocji szkół wyższych na platformie FOCUS ON Business, opracowywania raportów dotyczących szkolnictwa wyższego w Polsce i wielu innych.

 

Aleksander obecnie zdobywa swoje doświadczenie akademickie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aktywnie działa i odnajduje się w obszarach zarządzania strategicznego oraz marketingu a ciągu ostatnich lat miał możliwość pełnić rozmaite role, w tym: National Social Media Team Leader w AIESEC, Prezes Studenckiego Koła Naukowego „MERITUM”, aktywny członek kół naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Head of Marketing, Brand Manager i szkoleniowiec w zakresie budowy marki.

Jest także autorem publikacji naukowych oraz wolontariuszem m na rzecz czynienia świata nieco lepszym. Prywatnie pochłania go motoryzacja, sztuka i nauka, przy czym nieustannie towarzyszy mu niezaspokojony apetyt na życie.

 

Witamy na pokładzie Pro Progressio!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.