Dołącz do klubu

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

Udostępnij

Pro Progressio w ramach swojej działalności wzmacnia relacje ze środowiskiem akademickim i studenckim. W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki, który jest odpowiedzialny za budowę relacji ze środowiskiem akademickim w Polsce.

 

Pro Progressio będzie prowadzić współpracę ze szkołami wyższymi na wielu płaszczyznach, w tym m.in. w ramach: praktyk, staży, wsparcia szkół w budowie programów studiów podyplomowych ukierunkowanych na sektor nowoczesnych usług dla biznesu, promocji szkół wyższych na platformie FOCUS ON Business, opracowywania raportów dotyczących szkolnictwa wyższego w Polsce i wielu innych.

 

Aleksander obecnie zdobywa swoje doświadczenie akademickie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aktywnie działa i odnajduje się w obszarach zarządzania strategicznego oraz marketingu a ciągu ostatnich lat miał możliwość pełnić rozmaite role, w tym: National Social Media Team Leader w AIESEC, Prezes Studenckiego Koła Naukowego „MERITUM”, aktywny członek kół naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Head of Marketing, Brand Manager i szkoleniowiec w zakresie budowy marki.

Jest także autorem publikacji naukowych oraz wolontariuszem m na rzecz czynienia świata nieco lepszym. Prywatnie pochłania go motoryzacja, sztuka i nauka, przy czym nieustannie towarzyszy mu niezaspokojony apetyt na życie.

 

Witamy na pokładzie Pro Progressio!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.