Dołącz do klubu

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

Udostępnij

Pro Progressio w ramach swojej działalności wzmacnia relacje ze środowiskiem akademickim i studenckim. W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki, który jest odpowiedzialny za budowę relacji ze środowiskiem akademickim w Polsce.

 

Pro Progressio będzie prowadzić współpracę ze szkołami wyższymi na wielu płaszczyznach, w tym m.in. w ramach: praktyk, staży, wsparcia szkół w budowie programów studiów podyplomowych ukierunkowanych na sektor nowoczesnych usług dla biznesu, promocji szkół wyższych na platformie FOCUS ON Business, opracowywania raportów dotyczących szkolnictwa wyższego w Polsce i wielu innych.

 

Aleksander obecnie zdobywa swoje doświadczenie akademickie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aktywnie działa i odnajduje się w obszarach zarządzania strategicznego oraz marketingu a ciągu ostatnich lat miał możliwość pełnić rozmaite role, w tym: National Social Media Team Leader w AIESEC, Prezes Studenckiego Koła Naukowego „MERITUM”, aktywny członek kół naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Head of Marketing, Brand Manager i szkoleniowiec w zakresie budowy marki.

Jest także autorem publikacji naukowych oraz wolontariuszem m na rzecz czynienia świata nieco lepszym. Prywatnie pochłania go motoryzacja, sztuka i nauka, przy czym nieustannie towarzyszy mu niezaspokojony apetyt na życie.

 

Witamy na pokładzie Pro Progressio!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.