Dołącz do klubu

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Udostępnij

Do grona Ambasadorów Pro Progressio dołączył Andon Simeonov. Będzie reprezentował Pro Progressio w Bułgarii. 

 

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.

 

Andon Simeonov jest dyrektorem generalnym SoftServe Bułgaria. Był pierwszym pracownikiem bułgarskiego oddziału, który zatrudnia obecnie 600 osób w różnych dziedzinach związanych z IT. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i projektami w dynamicznym i zmieniającym się środowisku, zdobyte na wielu wysokich stanowiskach w sektorze telekomunikacyjnym, w tym w takich firmach, jak Megalan, Mnetwork czy Mobiltel (obecnie A1).


Andon posiada tytuł magistra telekomunikacji uzyskany na Politechnice w Sofii, tytuł Global Executive MBA uzyskany na Uniwersytecie Biznesu i Ekonomii w Wiedniu oraz tytuł magistra ekonomii i zarządzania biznesem uzyskany na Uniwersytecie Minnesoty.

Jest liderem społeczności WU Executive Alumni w Bułgarii, a także mentorem w Founder Institute (jeden z największych na świecie programów akceleracyjnych dla startupów).

 

- Pro Progressio kontynuuje rozwój swojej działalności poza granicami Polski. Od wielu lat budujemy relacje z międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zależy nam także na tym, aby być bliżej firm, z którymi współpracujemy. Bułgaria, to kolejne państwo, w którym Pro Progressio od dziś ma nowego Ambasadora. Naszym Białym Tygrysem jest Andon Simeonov - wybitny ekspert branży IT i znawca bułgarskiego rynku nowoczesnych usług dla biznesu. Z Andonem znamy się od wielu lat i jest mi niezmiernie miło, że będzie mógł reprezentować Pro Progressio w Bułgarii – powiedział Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej. Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland.