Dołącz do klubu

Art PM dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

ArtPM to firma specjalizująca się w procesach i metodykach zarządzania. Wykorzystuje sprawdzone metody partnerskiej współpracy, aby pomagać przedsiębiorstwom wprowadzać nowe standardy zarządzania.

Eksperci ArtPM zdobywali doświadczenie związane z realizacją projektów wdrożeniowych oraz doradczych między innymi w Wielkiej Brytanii, USA, Chinach czy na Filipinach.

Wśród usług świadczonych przez ArtPM znajdują się:

  • PM Assessment
  • PM Office
  • PM Outsourcing
  • PM Tools

więcej informacji o ArtPM można znaleźć na OutsourcingPortal

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.

Najnowsze wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska (edycja wrzesień-październik) jest już dostępne

Zapraszamy do lektury wrześniowo-październikowej edycji magazynu FOCUS ON Business Polska. Na wczesnojesienne tygodnie zebraliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych artykułów i wywiadów ze świata usług dla biznesu. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Grzegorzem Baranem – szefem Transcom w Polsce.