Dołącz do klubu

Art PM dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

ArtPM to firma specjalizująca się w procesach i metodykach zarządzania. Wykorzystuje sprawdzone metody partnerskiej współpracy, aby pomagać przedsiębiorstwom wprowadzać nowe standardy zarządzania.

Eksperci ArtPM zdobywali doświadczenie związane z realizacją projektów wdrożeniowych oraz doradczych między innymi w Wielkiej Brytanii, USA, Chinach czy na Filipinach.

Wśród usług świadczonych przez ArtPM znajdują się:

  • PM Assessment
  • PM Office
  • PM Outsourcing
  • PM Tools

więcej informacji o ArtPM można znaleźć na OutsourcingPortal

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.