Dołącz do klubu

Back to Business - już 24 czerwca! BSS Forum + Gala Outsourcing Stars

Udostępnij
Mamy zaszczyt oficjalnie ogłosić, że 24 CZERWCA 2021 odbędą się The BSS Forum BACK TO THE BUSINESS oraz GALA OUTSOURCING STARS!
 
The BSS Forum to konferencja organizowana przez Pro Progressio, której celem jest dzielenie się praktykami biznesowymi z obszarów działalności operacyjnej przedsiębiorstw, zasobów ludzkich oraz miejskiego otoczenia biznesu. W roku 2021 The BSS Forum odbędzie się w Internecie i obejmie 15 oddzielnych sesji webinarowych. Kompleksowa wiedza zostanie zaprezentowana w 45 i 60 minutowych sesjach, z których część obejmie indywidualne prelekcje, a część panele dyskusyjne prowadzone w języku polskim lub angielskim.
 
Skupimy się na najważniejszych trendach i wyzwaniach przed jakim staje sektor BSS na przełomie kolejnego 10-lecia. W dyskusjach, prelegenci wrócą do omówienia fundamentów, na których zbudowany jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Poruszanymi tematami będą lokalizacje na centra operacyjne, wyzwania kadrowe, zagadnienia prawne oraz rozwój osobisty.
 
AGENDA: https://bssforum.com/pl/agenda
 
 
 
Gala Outsourcing Stars, to doroczne wydarzenie organizowane przez Pro Progressio. Podczas Gali ma miejsce finał konkursu Outsourcing Stars, którego laureaci reprezentują najszybciej rozwijające się organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W roku 2021 wydarzenie odbędzie się w Elektrowni Powiśle - unikatowym miejscu w centrum Warszawy i zgromadzi 250 osób, w tym Prezesów, Menedżerów, Dyrektorów Zarządzających oraz Prezydentów Miast.
 
Wszystko odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
 
REJESTRACJA (The BSS Forum + Gala): https://bssforum.com/pl/rejestracja
Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

WEBINAR: Kultura organizacyjna - dlaczego jest taka ważna? 15 grudnia 2021

Zapraszamy na ostatni webinar organizowany dla firm z Klubu Pro Progressio w roku 2021. O kulturze organizacyjnej opowiadał będzie Rafał Glogier - Osiński z LMC Polska

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Focus on Słupsk 2021 - raport

Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Słupsk 2021, który w szczegółach przybliża atrakcyjność inwestycyjną tego pomorskiego miasta.