Dołącz do klubu

Biblia Outsourcingu

Udostępnij

Celem statutowym Pro Progressio jest promocja i popularyzacja sektora outsourcingu w Polsce. W tym celu prowadzimy szereg różnych projektów, wspieramy organizacje branżowe oraz pomagamy w promocji firm i innych organizacji, dzięki którym outsourcing może rozwijać się w naszym kraju.

W roku 2013 opublikowaliśmy Raport Bibliografia Outsourcingu, który został przekazany bibliotekom wszystkich szkół wyższych w Polsce i spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Raport ten będziemy co rok aktualizować i w okolicach marca 2014 roku pojawi się jego kolejna edycja.

Drugim istotnym projektem jest konkurs Outsourcing Stars, którego celem jest nagrodzenie najszybciej rozwijających się firm outsourcingowych w Polsce. Gala podsumowująca konkurs Outsourcing Stars zostanie zorganizowana w dniu 16 stycznia 2014 roku w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Dane o wszystkich uczestnikach konkursu zostaną zamieszczone w Biblii Outsourcingu.

Biblia Outsourcingu to spis podmiotów branży outsourcingowej oraz jej bezpośredniego i pośredniego otoczenia biznesowego. Zapraszamy wszystkie firmy, organizacje, stowarzyszenia, fundacje i inne podmioty powiązane z outsourcingiem do zarejestrowania się w Formularzu Biblii Outsourcingu. Sukcesywnie będziemy się z Państwem kontaktować celem uzupełnienia części danych i prawidłowego zaklasyfikowania Państwa działalności w obszarze outsourcingu. Biblia zostanie wydrukowana i będzie udostępniana uczestnikom wydarzeń branżowych, w których Fundacja Pro Progressio będzie brała udział w roku 2014.

Podstawowy wpis do Biblii Outsourcingu jest nieodpłatny - zależy nam na jak najpełniejszej prezentacji branży outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki