Dołącz do klubu

Biblia Outsourcingu

Udostępnij

Celem statutowym Pro Progressio jest promocja i popularyzacja sektora outsourcingu w Polsce. W tym celu prowadzimy szereg różnych projektów, wspieramy organizacje branżowe oraz pomagamy w promocji firm i innych organizacji, dzięki którym outsourcing może rozwijać się w naszym kraju.

W roku 2013 opublikowaliśmy Raport Bibliografia Outsourcingu, który został przekazany bibliotekom wszystkich szkół wyższych w Polsce i spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Raport ten będziemy co rok aktualizować i w okolicach marca 2014 roku pojawi się jego kolejna edycja.

Drugim istotnym projektem jest konkurs Outsourcing Stars, którego celem jest nagrodzenie najszybciej rozwijających się firm outsourcingowych w Polsce. Gala podsumowująca konkurs Outsourcing Stars zostanie zorganizowana w dniu 16 stycznia 2014 roku w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Dane o wszystkich uczestnikach konkursu zostaną zamieszczone w Biblii Outsourcingu.

Biblia Outsourcingu to spis podmiotów branży outsourcingowej oraz jej bezpośredniego i pośredniego otoczenia biznesowego. Zapraszamy wszystkie firmy, organizacje, stowarzyszenia, fundacje i inne podmioty powiązane z outsourcingiem do zarejestrowania się w Formularzu Biblii Outsourcingu. Sukcesywnie będziemy się z Państwem kontaktować celem uzupełnienia części danych i prawidłowego zaklasyfikowania Państwa działalności w obszarze outsourcingu. Biblia zostanie wydrukowana i będzie udostępniana uczestnikom wydarzeń branżowych, w których Fundacja Pro Progressio będzie brała udział w roku 2014.

Podstawowy wpis do Biblii Outsourcingu jest nieodpłatny - zależy nam na jak najpełniejszej prezentacji branży outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.