Dołącz do klubu

BSS Tour Łódź już 20 października 2021

Udostępnij

20 października 2021 w Monopolis odbędzie się konferencja dla sektora IT. The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski to wydarzenie, którego głównym celem będzie omówienie bieżących trendów w świecie nowoczesnych technologii, w tym m.in.: chmury, cyberbezpieczeństwa oraz obszaru, który kryje się pod hasłem Internet of Behaviours.  Łódzka konferencja stanie się również okazją do zaprezentowania najnowszych trendów na rynku pracy w sektorze IT oraz siatek wynagrodzeń na różnych stanowiskach w tej branży.

 

Organizatorem konferencji jest Pro Progressio, organizacja, która od blisko dekady wspiera w rozwoju i edukacji sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Miasto Łódź

 

Łódź od wielu lat umacnia swoją pozycję na mapie miast zaawansowanych technologicznie. Liczba krajowych i zagranicznych inwestorów z takich dziedzin biznesu, jak: Software Development, Gaming, Chmura, Cyberbezpieczeństwo czy też e-commerce co roku wzrasta. Napływ nowych inwestycji przyczynia się do  zwiększenia częstotliwości wydarzeń, podczas których eksperci omawiają najważniejsze sektorowe trendy, wyzwania oraz studia przypadku.

 

W tym roku, podczas The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski, na Scenie Monopolis wystąpią przedstawiciele takich firm jak: Timate, SoftServe, Grupa 3S, iTechArt, Team Connect, Amazon, Infopulse oraz Experis. Prelegenci przyjadą do Łodzi z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Gdańska oraz będą reprezentować lokalne łódzkie środowisko biznesowe. Całość wydarzenia poprowadzi Wiktor Doktór – prezes Pro Progressio.

 

Cieszę się, że The BSS Tour, którego głównym omawianym tematem są obszary dotyczące sektora IT, w tym chmury i cyberbezpieczeństwa odbędzie się w Łodzi. Łódź to przykład miasta, w którym branża IT rozwija się wręcz wykładniczo. Co roku pojawiają się tu nowi inwestorzy, zarówno polscy, ale także i zagranicznie w tym także z Białorusi. Będzie nam niezmiernie miło 20 października móc spotkać się z uczestnikami The BSS Tour w Łodzi i porozmawiać z nimi o najważniejszych branżowych wyzwaniach – powiedział Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

 

- Jako miasto, dla którego niezmiernie ważne są nowe technologie i wsparcie polskiego biznesu, cieszymy się, że to właśnie w Łodzi odbędzie się tak ważne wydarzenie dla branży IT, jakim jest The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski. Wierzę, że od teraz Łódź stanie się miejscem corocznych spotkań przedstawicieli polskiej branży IT i okazją do wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji oraz nawiązywania relacji – podkreślił  Adam Pustelnik, Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi.

 

Wydarzenie poza częścią merytoryczną będzie obejmowało spotkania networkingowe. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa w wydarzeniu może wziąć udział 120 osób. Niezbędna jest rejestracja na stronie konferencji - https://bit.ly/ITwcentrumPolski

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Ewelina Szindler dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Ewelina Szindler.  W roli Event Managera odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio.

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.