Dołącz do klubu

BSS Tour Łódź już 20 października 2021

Udostępnij

20 października 2021 w Monopolis odbędzie się konferencja dla sektora IT. The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski to wydarzenie, którego głównym celem będzie omówienie bieżących trendów w świecie nowoczesnych technologii, w tym m.in.: chmury, cyberbezpieczeństwa oraz obszaru, który kryje się pod hasłem Internet of Behaviours.  Łódzka konferencja stanie się również okazją do zaprezentowania najnowszych trendów na rynku pracy w sektorze IT oraz siatek wynagrodzeń na różnych stanowiskach w tej branży.

 

Organizatorem konferencji jest Pro Progressio, organizacja, która od blisko dekady wspiera w rozwoju i edukacji sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Miasto Łódź

 

Łódź od wielu lat umacnia swoją pozycję na mapie miast zaawansowanych technologicznie. Liczba krajowych i zagranicznych inwestorów z takich dziedzin biznesu, jak: Software Development, Gaming, Chmura, Cyberbezpieczeństwo czy też e-commerce co roku wzrasta. Napływ nowych inwestycji przyczynia się do  zwiększenia częstotliwości wydarzeń, podczas których eksperci omawiają najważniejsze sektorowe trendy, wyzwania oraz studia przypadku.

 

W tym roku, podczas The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski, na Scenie Monopolis wystąpią przedstawiciele takich firm jak: Timate, SoftServe, Grupa 3S, iTechArt, Team Connect, Amazon, Infopulse oraz Experis. Prelegenci przyjadą do Łodzi z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Gdańska oraz będą reprezentować lokalne łódzkie środowisko biznesowe. Całość wydarzenia poprowadzi Wiktor Doktór – prezes Pro Progressio.

 

Cieszę się, że The BSS Tour, którego głównym omawianym tematem są obszary dotyczące sektora IT, w tym chmury i cyberbezpieczeństwa odbędzie się w Łodzi. Łódź to przykład miasta, w którym branża IT rozwija się wręcz wykładniczo. Co roku pojawiają się tu nowi inwestorzy, zarówno polscy, ale także i zagranicznie w tym także z Białorusi. Będzie nam niezmiernie miło 20 października móc spotkać się z uczestnikami The BSS Tour w Łodzi i porozmawiać z nimi o najważniejszych branżowych wyzwaniach – powiedział Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

 

- Jako miasto, dla którego niezmiernie ważne są nowe technologie i wsparcie polskiego biznesu, cieszymy się, że to właśnie w Łodzi odbędzie się tak ważne wydarzenie dla branży IT, jakim jest The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski. Wierzę, że od teraz Łódź stanie się miejscem corocznych spotkań przedstawicieli polskiej branży IT i okazją do wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji oraz nawiązywania relacji – podkreślił  Adam Pustelnik, Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi.

 

Wydarzenie poza częścią merytoryczną będzie obejmowało spotkania networkingowe. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa w wydarzeniu może wziąć udział 120 osób. Niezbędna jest rejestracja na stronie konferencji - https://bit.ly/ITwcentrumPolski

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #4 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury czwartego wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Wywiadem numeru jest rozmowa z Markiem Szulem – Wiceprezesem Lionbridge w Polsce, osobą uhonorowaną przez Pro Progressio tytułem Menedżera Roku 2021.

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.