Dołącz do klubu

Cartrack Polska dołącza do Klubu Outsourcingu

Udostępnij

Sektor zarządzania flotami samochodowymi oraz monitoringu aut to znacząca część outsourcingu w świecie motoryzacji. Cartrack, firma wywodząca się z RPA, ma ponad 10 letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania monitoringiem flot samochodowych i prowadzi swoją działalność w oparciu o europejskie i światowe standardy. Cartrack to pierwsza firma związana z rynkiem motoryzacyjnym, która dołączyła do grona firm zrzeszonych w Klubie Outsourcingu.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.