Dołącz do klubu

Cartrack Polska dołącza do Klubu Outsourcingu

Udostępnij

Sektor zarządzania flotami samochodowymi oraz monitoringu aut to znacząca część outsourcingu w świecie motoryzacji. Cartrack, firma wywodząca się z RPA, ma ponad 10 letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania monitoringiem flot samochodowych i prowadzi swoją działalność w oparciu o europejskie i światowe standardy. Cartrack to pierwsza firma związana z rynkiem motoryzacyjnym, która dołączyła do grona firm zrzeszonych w Klubie Outsourcingu.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki