Dołącz do klubu

CEE Salary Guide 2021

Udostępnij

Firma rekrutacyjna Cpl wydała właśnie najnowszy raport płacowy - CEE Salary Guide 2021 - jest to najnowszy raport płacowy, który prezentuje dogłębną analizę rynku pracy w Czechach, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.  Publikacja zawiera aktualne dane dotyczące wynagrodzeń w 2021 r., w tym najlepiej wynagradzane stanowiska i najbardziej poszukiwane miejsca pracy i umiejętności w branżach takich jak: księgowość i finanse, IT, marketing, sprzedaż, inżynieria itp.

Dodatkowo został wzbogacony o dwa artykuły eksperckie – przygotowane przez ProProgressio i Knight Frank - dotyczące najnowszych trendów w tworzeniu powierzchni biurowych w 2021 roku oraz rzeczywistości biznesowej w branży BSS.

Raport można pobrać poprzez formularz

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio.

Outsourcing&More nr 59 – już jest

To już 59 wydanie magazynu Outsourcing&More, które zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej trafiło na polski i zagraniczny rynek. Dwumiesięcznik w obu wersjach językowych zawiera łącznie kilkadziesiąt nowych artykułów oraz wywiadów z zakresu inwestycji, biznesu i HR.