Dołącz do klubu

Certyfikat dla Invest in Pomerania

Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło poinformaować, że Invest in Pomerania, która od wielu miesięcy współpracuje z Pro Progressio uzykała tytuł najlepszego certyfikowanego Partnera PAIiIZ (Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Jest to ukoronowanie wielu lat pracy, zaangażowania, wiedzy i otwartości na pomoc inwestorom zagranicznym, którzy lokują swoje projekty na terenie Pomorza. Invest in Pomerania to przykład doskonale funkcjonującej Agencji Rozwoju, która dzięki swoim ludziom wspieła się na sam szczyt w obsłudze inwestycji zagranicznych.

To dzięki zaangażowaniu i pracy ekspertów z Invest in Pomerania, sektor outsourcingu, w tym BPO i SSC tak prężnie rozwija się w Trójmieście, a samo Trójmiasto jest jedną z najbardziej preferowanych destynacji dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Składamy szczere gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. A już za tydzień o tym jak Invest in pomerania obsługuje inwestorów z sektora BPO, będzie można posłuchać w trakcie VI Europejskiego Forum Gospodarczego, które w dniach 13-14 listopada odbywa się w Łodzi. Marcin Piątkowski - Dyrektor Invest in Pomerania, osobiście będzie dzielił się swoimi uwagami, wiedzą i komentarzami.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.