Dołącz do klubu

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Udostępnij

27 marca w katowickim budynku biurowym .KTW I wystartowała kolejna edycja cyklu spotkań networkingowych organizowanych przez Pro Progressio. Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.

 

Pierwsze w 2024 roku spotkanie miało miejsce w Katowicach, a konkretnie w nowo otwartych biurach serwisowanych Loftmill. Loftmill to polska marka na rynku biur typu flex, która w ramach swojego rozwoju w naszym kraju zawitała do stolicy Śląska. Od teraz biura elastyczne są dostępne w centralnej części Katowic, w budynku .KTW I, którego właścicielem jest spółka TDJ.

 

Talks&Drinks w roku 2024 nie zmieniają swojej formuły i nadal, poza częścią networkingową, 30 minut przeznaczone jest na merytoryczny wstęp do całości wydarzenia. Tym razem aktualnościami z sektora nowoczesnych usług dla biznesu podzielił się Prezes Pro Progressio – Wiktor Doktór, zaś informacje biznesowe z Katowic uzupełniła Magdalena Kolka – Zastępczyni Naczelnika Wydziału Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Katowice. Katarzyna Augustyn – Chief Marketing Officer w Loftmill, odkryła karty dalszej ekspansji biur Loftmill w Katowicach, a gość specjalny Wojciech Maroszek – Prezes kato.hub, opowiedział o HUB-ie Gamingowo-Technologicznym, który powstaje w Katowicach.

 

W spotkaniu wzięło udział ponad 50 uczestników, którzy, poza przedstawicielami lokalnej społeczności biznesowej Katowic, zjechali się do stolicy Śląska z Warszawy, Łodzi, Krakowa i Bielska Białej.

 

Kolejne spotkania Talks&Drinks już niebawem, a informacje o nich można znaleźć na stronie events.proprogressio.pl.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.