Dołącz do klubu

Ewelina Szindler dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Ewelina Szindler.  W roli Event Managera odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio. Z uwagi na swoją pasję do fotografii dba również, by wspomnienia z naszych eventów zostały utrwalone na dłużej w pięknych kadrach.

 

Ewelina prywatnie wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promowaniu ich wizerunku. Od 7 lat tworzy markę fotograficzną OHPHOTO. Za pomocą obiektywu "Stawia ludzi w dobrym świetle". Równolegle od 7 lat spełnia się w szeroko pojętym marketingu: od tworzenia contentu treści i grafik po organizację cyklów eventów. Jest autorką projektu „Zarządzanie Marką Osobistą”, który ma na celu edukować i pomóc świadomie budować swój wizerunek w biznesie. 

 

Witamy w zespole!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.