Dołącz do klubu

Ewelina Szindler dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Ewelina Szindler.  W roli Event Managera odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio. Z uwagi na swoją pasję do fotografii dba również, by wspomnienia z naszych eventów zostały utrwalone na dłużej w pięknych kadrach.

 

Ewelina prywatnie wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promowaniu ich wizerunku. Od 7 lat tworzy markę fotograficzną OHPHOTO. Za pomocą obiektywu "Stawia ludzi w dobrym świetle". Równolegle od 7 lat spełnia się w szeroko pojętym marketingu: od tworzenia contentu treści i grafik po organizację cyklów eventów. Jest autorką projektu „Zarządzanie Marką Osobistą”, który ma na celu edukować i pomóc świadomie budować swój wizerunek w biznesie. 

 

Witamy w zespole!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.