Dołącz do klubu

FOCUS ON Business #4 - najnowsze wydanie magazynu!

Udostępnij

Zapraszamy do lektury czwartego wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Tym razem naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Markiem Szulem – Wiceprezesem Lionbridge w Polsce, osobą uhonorowaną przez Pro Progressio tytułem Menedżera Roku 2021. Marek Szul to człowiek, który poza codziennymi obowiązkami znajduje czas na zaangażowanie się w pomoc seniorom i ochronę pszczół. O tym, jak to robi, opowiedział naszej redakcji.

 

Sezon wydarzeń w sektorze nowoczesnych usług biznesowych rozpoczął się w tym roku kwietniową Galą Outsourcing Stars, zorganizowaną przez Pro Progressio oraz poprzedzającym ją The BSS Forum, z których relację także prezentujemy na stronach najnowszego wydania.

 

W sekcji prawnej zapraszamy do lektury publikacji zawierających komentarze dotyczące nowej ustawy deweloperskiej oraz zmian w Kodeksie pracy. Na stronach FOCUS ON Business przeczytacie także m.in. o sytuacji na rynku powierzchni biurowej, o wynikach rankingu najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce, a także o trendach 2022 na rynku pracy.

 

Wersja polskojęzyczna: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-4-maj-czerwiec-2022/122efce84 

 

Wersja anglojęzyczna: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-4-maj-czerwiec-2022/123fdfcb4 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Nowy raport: FOCUS ON Trójmiasto 2022

Dlaczego Trójmiasto jest tak atrakcyjne dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Trójmiasto – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Trójmieście.

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

Polska na drugim miejscu na świecie wśród najbardziej pożądanych lokalizacji offshore dla BPO

Polska znalazła się na drugim miejscu zestawienia najbardziej pożądanych lokalizacji dla centrów BPO. Według analityków Ryan Strategic Advisory, Polska cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko zachodnioeuropejskich uczestników badania, ale jest wysoko ocenianą lokalizacją również wśród respondentów z Ameryki Północnej.