Dołącz do klubu

Focus on Bydgoszcz 2021 - najnowszy raport już dostępny

Udostępnij

Zapraszamy do Bydgoszczy – miasta z ogromnym potencjałem do rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, które od wielu lat kojarzy się z sektorem IT oraz telekomunikacyjnym.

 

Dlaczego warto inwestować w Bydgoszczy? Sięgnijcie po najnowszy raport Focus on Bydgoszcz 2021: https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

FOCUS ON Elbląg 2022 - raport

Raport Focus on Elbląg 2022 zawiera dane z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Elblągu.