Dołącz do klubu

Focus on Łódź 2021 - najnowszy raport o Łodzi

Udostępnij

Łódź jest dojrzałą lokalizacją sektora usług nowoczesnych, budującą swoją przewagę konkurencyjną na centralnym położeniu u zbiegu najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce, dostępie do wykwalifikowanej kadry, efektywności kosztowej i unikalnym postindustrialnym charakterze.

 

Dlaczego warto inwestować w Łodzi? Sięgnijcie po najnowszy raport Focus on Łódź 2021, który jest dostępny na stronie: https://raporty.proprogressio.pl/

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BSS Tour Łódź już 20 października 2021

20 października 2021 w Monopolis odbędzie się konferencja dla sektora IT. The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski to wydarzenie, którego głównym celem będzie omówienie bieżących trendów w świecie nowoczesnych technologii, w tym m.in.: chmury, cyberbezpieczeństwa oraz obszaru, który kryje się pod hasłem Internet of Behaviours.

Outsourcing&More #60 - najnowsze wydanie magazynu biznesowego już jest

Przed nami biznesowa jesień, a wraz z nią kolejna odsłona magazynu Outsourcing&More.

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.