Dołącz do klubu

Focus on Łódź 2021 - najnowszy raport o Łodzi

Udostępnij

Łódź jest dojrzałą lokalizacją sektora usług nowoczesnych, budującą swoją przewagę konkurencyjną na centralnym położeniu u zbiegu najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce, dostępie do wykwalifikowanej kadry, efektywności kosztowej i unikalnym postindustrialnym charakterze.

 

Dlaczego warto inwestować w Łodzi? Sięgnijcie po najnowszy raport Focus on Łódź 2021, który jest dostępny na stronie: https://raporty.proprogressio.pl/

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.