Dołącz do klubu

Fundacja Pro NGO ze wsparciem mediowym OutsourcingPortal i Outsourcing&More

Udostępnij

Celem Fundacji Pro NGO jest wsparcie organizacji pozarządowych w profesjonalizacji działania, pomocy w znalezieniu finansowania, inicjowania współpracy z biznesem oraz rozwoju projektów. Ambasadorem Fundacji został Jasiek Mela, który od samego początku bierze aktywny udział w działaniach organizacji.

 

„Z zespołem Fundacji Pro NGO znamy się od kilku lat. Wspólnie realizowaliśmy projekty CSR-owe i akcje charytatywne. To niezwykle istotne, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zwłaszcza organizacjami pozarządowymi. To wspaniale, że powstała Fundacja, która wykorzystując swój potencjał, będzie pomagać innym organizacjom w rozwoju i profesjonalnym działaniu”.

Jasiek Mela

 

Jednym z projektów Fundacji jest Certyfikat Business Spoken Here (www.bshcert.pl). To innowacyjne rozwiązanie pomaga organizacjom pozarządowym nawiązać trwałą i efektywną współpracę z firmami oraz korporacjami. Potwierdzony Certyfikatem BSH standard organizacji uwiarygodnia jej działania, zwiększa rozpoznawalność oraz promuje NGO pośród firm i korporacji.

 

Kolejnym projekt to dedykowana firmom i korporacjom akcja Liderzy dla NGO, której celem jest aktywizacja pracowników z firm, w celu wsparcia organizacji pozarządowych. Firmy biorące udział w projekcie angażują swoich pracowników, którzy zgodnie z własną inwencją oraz doświadczeniem, wspierają NGO działające na terenie swojego województwa.

 

Fundacja Pro NGO prowadzi także warsztaty, webinaria, konsultacje, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem, przekazuje sugestie i rekomendacje. Uczy także, jak w praktyczny sposób wykorzystać zdobytą wiedzę, by jak najlepiej rozwinąć organizację i zwiększyć jej zasięg.

 

Firmy i NGO mogą obserwować prowadzone przez Fundację działania, poprzez przygotowane dla nich narzędzia. Powstał dedykowany firmom Newsletter BSH, natomiast organizacje pozarządowe mogą zapisać się na Newsletter dla NGO. Informacje przesyłane w newsletterach zawierają branżowe treści, newsy, propozycje współpracy i szereg innych informacji.

 

Linki:

Strona fundacji - http://pro-ngo.pl/

Strona Liderzy dla NGO - https://pro-ngo.pl/liderzy-dla-ngo/

Certyfikat BSH – https://bshcert.pl

Fanpage Fundacji - https://www.facebook.com/FundacjaProNGO

 

OutsourcingPortal.eu oraz Magazyn Outsourcing&More - media, którymi zarządza Pro Progressio będą od dziś wspierać projekty realizowane przez Fundację Pro NGO. Życzymy wielu sukcesów w realizowanych inicjatywach wspierających biznes.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

FOCUS ON Elbląg 2022 - raport

Raport Focus on Elbląg 2022 zawiera dane z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Elblągu.