Dołącz do klubu

GBS Talks 4.0 Virtual Forum

Udostępnij

IDEA
Dlaczego warto?

GBS Talks 4.0 – Virtual Forum, to międzynarodowa internetowa konferencja poświęcona najbardziej aktualnym wyzwaniom, trendom i aktywnościom ze świata usług dla biznesu. Celem wydarzenia jest merytoryczna dyskusja i podzielenie się doświadczeniami z obszaru rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w obszarach kadrowym, biurowym jak i lokowania międzynarodowych projektów o charakterze BPO/SSC/IT.

TRENDY
Jako pierwszy dowiesz się:

o pracy zdalnej,
o zarządzaniu rozproszonymi zespołami,
o połączeniu biura ze światem coworkingu,
o inwestycjach z Białorusi.

WSPÓŁPRACA

Partnerami GBS Talks 4.0 – Virtual Forum są Miasto Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Art Kombinat Studio, Locationperspectives, Talent Alpha, Riposta. Patronami Mediowymi wydarzenia są OutsourcingPortal oraz Outsourcing&More Magazine.

Szczegółowe informacje, agenda oraz rejestracja znadują się na stronie: https://bsstour.com/edycja/2020-bydgoszcz/pl/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

Nowy raport: FOCUS ON Częstochowa 2022

Dlaczego Częstochowa jest miejscem atrakcyjnym dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Częstochowa – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w tym mieście.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.