Dołącz do klubu

GBS Talks 4.0 w Krakowie

Udostępnij

19 września w Krakowie Pro Progressio zorganizuje konferencję GBS Talks 4.0. Wydarzenie będzie poświęcone kwestiom operacyjnym, zarządczym oraz kadrowym z obszaru Centrów Usług Wspólnych.

To już trzecia konferencja z cyklu The BSS Tour zorganizowana w roku 2019. Tym razem będziemy ją prowadzić w języku angielskim, a poza głównym wątkiem tematycznym, przeprowadzimy warsztaty dla grupy Team Leaderów reprezentujacych centra operacyjne typu GBS i SSC, które są członkami Klubu Pro Progressio.

Zapraszamy do Krakowa - więcej informacji i rejestracja na stronie - http://www.bsstour.com/krakow2019/

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

Nowy raport: FOCUS ON Częstochowa 2022

Dlaczego Częstochowa jest miejscem atrakcyjnym dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Częstochowa – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w tym mieście.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.