Dołącz do klubu

Granice outsourcingu w licencjonowanych instytucjach finansowych - Śniadanie Biznesowe

Udostępnij

Outsourcing w finansach też jest możliwy, ale ma sporo ograniczeń. W dniu 27 listopada we współpracy ze Związkiem Banków Polskich organizujemy Śniadanie Biznesowe, którego tematem przewodnim będą „Granice outsourcingu w licencjonowanych instytucjach finansowych”.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 08:00 – 10:00 w Cup of Finance, przy ul. Kruczkowskiego 6 w Warszawie. Wprowadzenie do tematu przedstawią Partnerzy z Kancelarii Chudzik i Wspólnicy, a następnie przewidujemy - wspólnie z zaproszonymi gośćmi  - wymianę poglądów  na temat przyszłości outsourcingu w branży finansów, związane z tym korzyści, a także zagrożenia. Relacja ze śniadania zostanie zaprezentowana na portalu www.outsourcingportal.pl oraz w styczniowym wydaniu dwumiesięcznika Outsourcing&More.

Liczba miejsc na śniadaniu jest ograniczona i głównie dedykowana osobom powiązanym z sektorem finansów w Polsce. Udział jest bezpłatny lecz wymaga rejestracji na stronie internetowej dedykowanej temu wydarzeniu - http://www.proprogressio.pl/breakfast/ oraz pisemnego potwierdzenia udziału ze strony organizatora. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli banków, instytucji finansowych, UOKIK, KNF, kancelarii prawnych oraz dostawców usług outsourcingowych dla sektora bankowości i finansów.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.