Dołącz do klubu

Końcówka lipca, a zadań bez liku

Udostępnij

Wśród zadań jakimi zajmowaliśmy się w minionym tygodniu znalazły się między innymi:

- wsparcie dla dużego inwestora zagranicznego poszukującego lokalizacji na swoje nowe centrum operacyjne. Fundacja udzielała informacji na temat atutów polskich miast, ich potencjału kadrowego, rynku nieruchomości oraz wsparcia jakie otrzymują inwestorzy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Spotkanie odbyło się w Łodzi, gdzie obecni byli również przedstawiciele inwestora, firmy konsultingowej wspierającej ten projekt, urzędu miasta, PAIiIZ oraz firmy doradczej z rynku nieruchomości. Inwestor przez trzy dni wizytował kilka polskich miast i wkrótce będzie podejmował decyzje w odniesieniu do lokalizacji. Miasto, w którym inwestor zdecyduje się uruchomić centrum, zyska kolejnych wiele multijęzycznych miejsc pracy.

- w ubiegłym tygodniu doradzaliśmy również w sprawie firm zajmujących się usługami doradztwa w zakresie fit-out i optymalizacji powierzchni biurowych. Pro Progressio współpracuje z wieloma podmiotami z sektora outsourcingowego oraz usług dla biznesu, dzięki czemu możemy wskazać wiarygodnych, rzetelnych i najlepszych partnerów biznesowych. Rekomendowane przez nas firmy w zakresie usług typu fit-out to XPlan i Martela.

- VI Europejskie Forum Ekonomiczne w Łodzi zbliża się wielkimi krokami. Pro Progressio wspiera Urząd Marszałkowski w Łodzi w organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia. Głównym tematem tegorocznej konferencji jest tematyka BPO. Fundacja współtworzy program konferencji, rekomenduje prelegentów, jak również będzie aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu, które odbędzie się w Łodzi w dniach 13-14 listopada 2013. Konferencja w Łodzi to znakomita porcja wiedzy i doskonała okazja do networkingu, w tym roku spodziewanych jest około 3000 delegatów.

- Pro Progressio dołączyła ze swoim wsparciem merytorycznym do konferencji Biurowce w Polsce, gdzie Prezes Fundacji - Wiktor Doktór, będzie moderatorem jednego z paneli dyskusyjnych poświęconego przyszłości branży BPO w Polsce. Uczestnikami panelu będą przedstawiciele CBRE, AIG/Lincoln, Infosys oraz Invest in Pomerania. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 23-24 października.

- Klub Outsourcingu rozwija swoją działalność i aktywnie zwiększa się liczba nowych członków. W mijających dniach do Klubu dołączyła firma ArtPM, zajmująca się project managementem. Dołącza do nas również kolejna firma z sektora usług HR, o której więcej szzcegółów podamy w kolejnym tygodniu. Wśród wielu spotkań jakie mieliśmy w ostatnich dniach, mieliśmy przyjemność rozmawiać z przedstawicielami takich sektorów jak outsourcing sił sprzedaży, usługi HR, usługi kadrowo-płacowe, firmy deweloperskie i doradztwa real estate, biur co-workingowych, wyposażenia wnętrz oraz przedstawicielami miast.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.