Dołącz do klubu

Konkurs i Gala Outsourcing Stars 2013

Udostępnij

.

Dane podmiotów, biorących udział w konkursie zostaną zamieszczone w Biblii Outsourcingu - katalogu firm outsourcingowych, który będzie udostępniany na szeregu imprez branżowych w roku 2014.

Finał konkursu odbędzie się podczas Gali Outsourcing Stars, prestiżowej imprezy, która zostanie zorganizowana w Ufficio Primo w Warszawie (ul. Wspólna 62) w dniu 16 stycznia 2014 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.