Dołącz do klubu

Konkurs i Gala Outsourcing Stars 2013

Udostępnij

.

Dane podmiotów, biorących udział w konkursie zostaną zamieszczone w Biblii Outsourcingu - katalogu firm outsourcingowych, który będzie udostępniany na szeregu imprez branżowych w roku 2014.

Finał konkursu odbędzie się podczas Gali Outsourcing Stars, prestiżowej imprezy, która zostanie zorganizowana w Ufficio Primo w Warszawie (ul. Wspólna 62) w dniu 16 stycznia 2014 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki