Dołącz do klubu

Lean dla Top Managementu - Pro Progressio, ABSL i 4Results edukują biznes

Udostępnij

18 września 2013 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyło się inspirujące spotkanie „Optymalizacja i rozwój- Lean dla Top Managementu. Warsztaty strategiczne i symulacja”. Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Pimpickiego, Partnera Zarządzającego w 4 Results, zostały zorganizowane wspólnie przez ABSL, Pro Progressio oraz firmę 4 Results.

Uczestniczyła w nich kadra zarządzająca wiodących firm z sektora nowoczesnych procesów biznesowych: Capgemini, Cybercom, Goldman Sachs, Infosys, Mercer, Nordea, Royal Bank of Scotland, Takeda SCE, UCMS Group.

Uczestnicy warsztatów mogli lepiej poznać i dzięki symulacji doświadczyć w praktyce działania narzędzi optymalizacyjnych, analitycznych i zarządczych oraz zobaczyć korzyści, jakie może przynieść wykorzystanie metodyki Lean Six Sigma w usługach. Spotkanie stało się również okazją do wymiany doświadczeń oraz wielu ciekawych dyskusji.

Po zakończonych warsztatach, uczestnicy podkreślali, że udział w spotkaniu dał im nie tylko wiedzę, ale również nowe spojrzenie na procesy w zarządzanych przez nich obszarach, przyniósł wiele konkretnych pomysłów i inspiracji do działania.

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.