Dołącz do klubu

Lean dla Top Managementu - Pro Progressio, ABSL i 4Results edukują biznes

Udostępnij

18 września 2013 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyło się inspirujące spotkanie „Optymalizacja i rozwój- Lean dla Top Managementu. Warsztaty strategiczne i symulacja”. Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Pimpickiego, Partnera Zarządzającego w 4 Results, zostały zorganizowane wspólnie przez ABSL, Pro Progressio oraz firmę 4 Results.

Uczestniczyła w nich kadra zarządzająca wiodących firm z sektora nowoczesnych procesów biznesowych: Capgemini, Cybercom, Goldman Sachs, Infosys, Mercer, Nordea, Royal Bank of Scotland, Takeda SCE, UCMS Group.

Uczestnicy warsztatów mogli lepiej poznać i dzięki symulacji doświadczyć w praktyce działania narzędzi optymalizacyjnych, analitycznych i zarządczych oraz zobaczyć korzyści, jakie może przynieść wykorzystanie metodyki Lean Six Sigma w usługach. Spotkanie stało się również okazją do wymiany doświadczeń oraz wielu ciekawych dyskusji.

Po zakończonych warsztatach, uczestnicy podkreślali, że udział w spotkaniu dał im nie tylko wiedzę, ale również nowe spojrzenie na procesy w zarządzanych przez nich obszarach, przyniósł wiele konkretnych pomysłów i inspiracji do działania.

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.