Dołącz do klubu

Mamy nowego Ambasadora. Poznajcie Szymona Kryczkę

Udostępnij

Od zawsze interesował się informatyką, sprzedażą, marketingiem oraz tematami pokrewnymi. Dzięki tej mieszance jest na bieżąco w kwestiach rozwiązań technicznych oraz marketingu. Przeszedł drogę zawodową od Młodszego specjalisty ds. IT przez Administratora systemów IT, gdzie koordynował duże projekty w międzynarodowej firmie Exact Systems, działającej w 14 krajach na świecie. Po 10 latach ta droga doprowadziła go do własnego biznesu i od 2018 roku jest przedsiębiorcą – właścicielem R88.pl czyli Studia Usług Internetowych.

Od 2019 organizuje spotkania networkingowe LinkedIn Local Częstochowa. Od 2020 jest członkiem Zarządu w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie. Aktywnie uczestniczy w życiu klubu biznesowego Skra Business Lounge przy 1wszo ligowym Klubie Sportowym SKRA Częstochowa.

Od listopada 2021 dołączył do grona Białych Tygrysów - Ambasadorów Pro Progressio, których reprezentuje w Częstochowie.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

Polska na drugim miejscu na świecie wśród najbardziej pożądanych lokalizacji offshore dla BPO

Polska znalazła się na drugim miejscu zestawienia najbardziej pożądanych lokalizacji dla centrów BPO. Według analityków Ryan Strategic Advisory, Polska cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko zachodnioeuropejskich uczestników badania, ale jest wysoko ocenianą lokalizacją również wśród respondentów z Ameryki Północnej.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.