Dołącz do klubu

Mamy nowego Ambasadora. Poznajcie Szymona Kryczkę

Udostępnij

Od zawsze interesował się informatyką, sprzedażą, marketingiem oraz tematami pokrewnymi. Dzięki tej mieszance jest na bieżąco w kwestiach rozwiązań technicznych oraz marketingu. Przeszedł drogę zawodową od Młodszego specjalisty ds. IT przez Administratora systemów IT, gdzie koordynował duże projekty w międzynarodowej firmie Exact Systems, działającej w 14 krajach na świecie. Po 10 latach ta droga doprowadziła go do własnego biznesu i od 2018 roku jest przedsiębiorcą – właścicielem R88.pl czyli Studia Usług Internetowych.

Od 2019 organizuje spotkania networkingowe LinkedIn Local Częstochowa. Od 2020 jest członkiem Zarządu w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie. Aktywnie uczestniczy w życiu klubu biznesowego Skra Business Lounge przy 1wszo ligowym Klubie Sportowym SKRA Częstochowa.

Od listopada 2021 dołączył do grona Białych Tygrysów - Ambasadorów Pro Progressio, których reprezentuje w Częstochowie.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 26.11.2021.

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu (wcześniej: Outsourcing&More).

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021