Dołącz do klubu

Monika Wasilewska - Serwiak Ambasadorem Pro Progressio

Udostępnij

Z końcówką listopada do naszego zaspołu dołączyła Monika Wasilewska - Serwiak.

Monika, od siedmiu lat związana z branżą BPO i ICT. Doświadczenie w tym obszarze zbierała uczestnicząc w lokowaniu inwestycji BPO w Polsce (min. przy projektach UniCredit, Coloplast, Genpact, Sony czy Metro Services). Ostatnie trzy lata pełniła funkcję Dyrektora ds. Eksportu w spółce informatycznej.

Obecnie właścicielka firmy consultingowej BET, zajmującej się doradztwem oraz organizacją eventów na rzecz rozwoju branży, m.in. 2014 Szczecin Shared Services and Outsourcing Conference, która odbędzie się 7-8 maja 2014r. w Szczecinie (więcej na http://www.ssso.pl).

Monika, to znakomity ekspert w dziedzinie wsparcia sektora nowoczesnych usług dla biznesu - witamy w Zespole Pro Progressio!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.