Dołącz do klubu

Najnowsze wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska (edycja wrzesień-październik) jest już dostępne

Udostępnij

Zapraszamy do lektury wrześniowo-październikowej edycji magazynu FOCUS ON Business Polska. Na wczesnojesienne tygodnie zebraliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych artykułów i wywiadów ze świata usług dla biznesu.

 

Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Grzegorzem Baranemszefem Transcom w Polsce. Transcom w roku 2023 obchodził 20-lecie działalności, co stało się doskonałą okazją do rozmowy na temat innowacji i zarządzania doświadczeniem klienta.

 

To niejedyny akcent związany z Customer Experience, gdyż na naszych stronach prezentujemy także informacje o wejściu do Polski firmy Alorica oraz autorski tekst Armatis dotyczący botów w contact centre. Treści te uzupełnia wywiad z Moniką Röhr-Łukasik, Dyrektor Foundever, która opowiada o rebrandingu firmy i trendach w zarządzaniu relacjami z klientami.

 

Kompetencjom przyszłości w obszarze finansów i księgowości, a także ewolucji roli dyrektorów finansowych poświęcona jest z kolei nasza rozmowa z Agnieszką Jarosz, Head of ACCA Northern and Eastern Europe, w dziale Kariera i Rozwój bieżącego wydania.

 

Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi publikacjami, w tym z materiałem autorstwa ekspertów z KPMG, w którym podkreślane jest znaczenie silnej marki dla rozwoju centrów usług wspólnych. A jeśli mowa o centrach usług wspólnych, to nie można pominąć sekcji SSC Lions, w której z Małgorzatą Janiszewską rozmawiamy o działalności kierowanego przez nią Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi.

 

W ramach obszaru prawno-podatkowego, sporo uwagi w tym wydaniu poświęcamy m.in. ustrukturyzowanemu fakturowaniu, czyli Krajowemu Systemowi e-Faktur („KSeF”), a także korzyściom i implikacjom, jakie przyniósł pakiet SLIM VAT 3.

 

Na naszych stronach tradycyjnie nie zabrakło artykułów dotyczących ciekawych przedsięwzięć realizowanych w polskich miastach, inspirujących wywiadów i analiz o tematyce HR-owej, jak również rekomendacji dobrych podcastów i książek.

 

Życzymy dobrej lektury!

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-12-wrzesien-pazdziernik-2023/130dd8c012 

>>> Wydanie w wersji angielskiej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-12-september-october-2023/1311a0435 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.