Dołącz do klubu

Najnowsze wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska (edycja wrzesień-październik) jest już dostępne

Udostępnij

Zapraszamy do lektury wrześniowo-październikowej edycji magazynu FOCUS ON Business Polska. Na wczesnojesienne tygodnie zebraliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych artykułów i wywiadów ze świata usług dla biznesu.

 

Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Grzegorzem Baranemszefem Transcom w Polsce. Transcom w roku 2023 obchodził 20-lecie działalności, co stało się doskonałą okazją do rozmowy na temat innowacji i zarządzania doświadczeniem klienta.

 

To niejedyny akcent związany z Customer Experience, gdyż na naszych stronach prezentujemy także informacje o wejściu do Polski firmy Alorica oraz autorski tekst Armatis dotyczący botów w contact centre. Treści te uzupełnia wywiad z Moniką Röhr-Łukasik, Dyrektor Foundever, która opowiada o rebrandingu firmy i trendach w zarządzaniu relacjami z klientami.

 

Kompetencjom przyszłości w obszarze finansów i księgowości, a także ewolucji roli dyrektorów finansowych poświęcona jest z kolei nasza rozmowa z Agnieszką Jarosz, Head of ACCA Northern and Eastern Europe, w dziale Kariera i Rozwój bieżącego wydania.

 

Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi publikacjami, w tym z materiałem autorstwa ekspertów z KPMG, w którym podkreślane jest znaczenie silnej marki dla rozwoju centrów usług wspólnych. A jeśli mowa o centrach usług wspólnych, to nie można pominąć sekcji SSC Lions, w której z Małgorzatą Janiszewską rozmawiamy o działalności kierowanego przez nią Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi.

 

W ramach obszaru prawno-podatkowego, sporo uwagi w tym wydaniu poświęcamy m.in. ustrukturyzowanemu fakturowaniu, czyli Krajowemu Systemowi e-Faktur („KSeF”), a także korzyściom i implikacjom, jakie przyniósł pakiet SLIM VAT 3.

 

Na naszych stronach tradycyjnie nie zabrakło artykułów dotyczących ciekawych przedsięwzięć realizowanych w polskich miastach, inspirujących wywiadów i analiz o tematyce HR-owej, jak również rekomendacji dobrych podcastów i książek.

 

Życzymy dobrej lektury!

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-12-wrzesien-pazdziernik-2023/130dd8c012 

>>> Wydanie w wersji angielskiej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-12-september-october-2023/1311a0435 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.

Premiera Talks&Drinks w Gdańsku

26 lipca 2023 roku w Pro Progressio rozpoczął się nowy cykl spotkań społeczności Klubu Pro Progressio. Premierowe spotkanie, któremu towarzyszyło hasło Talks&Drinks, miało miejsce w Gdańsku.