Dołącz do klubu

Nowi Partnerzy konkursu i Gali Outsourcing Stars

Udostępnij

Konkurs Outsourcing Stars jest już oficjalnie uruchomiony i pojawiają się pierwsze zgłoszenia. Wśród pierwszych aplikacji zgłoszeniowych mamy firmy z sektorów BPO oraz Call i Contact Center, a także pierwsze miasta.

Już niebawem będziemy prezentować nazwy zgłoszonych firm na stronie internetowej Outsourcing Stars. Tymczasem miło nam poinformować, że do grona Partnerów konkursu i Gali Outsourcing Stars 2013 dołączyły dwie znakomite organizacje - CIMA oraz PSZK.

CIMA - The Chartered Institute of Management Accountants, Instytut Rachunkowości Zarządczej, powstał w 1919 roku w Londynie i jest wiodącą i największą profesjonalną organizacją zrzeszającą ekspertów z dziedziny rachunkowości zarządczej.

 

 

 

PSZK - Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami jest największym i najstarszym profesjonalnym stowarzyszeniem skupionym na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach działających w Polsce.

 

Serdecznie witamy Partnerów i dziękujemy za wsparcie Outsourcing Stars.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki