Dołącz do klubu

Nowi Partnerzy konkursu i Gali Outsourcing Stars

Udostępnij

Konkurs Outsourcing Stars jest już oficjalnie uruchomiony i pojawiają się pierwsze zgłoszenia. Wśród pierwszych aplikacji zgłoszeniowych mamy firmy z sektorów BPO oraz Call i Contact Center, a także pierwsze miasta.

Już niebawem będziemy prezentować nazwy zgłoszonych firm na stronie internetowej Outsourcing Stars. Tymczasem miło nam poinformować, że do grona Partnerów konkursu i Gali Outsourcing Stars 2013 dołączyły dwie znakomite organizacje - CIMA oraz PSZK.

CIMA - The Chartered Institute of Management Accountants, Instytut Rachunkowości Zarządczej, powstał w 1919 roku w Londynie i jest wiodącą i największą profesjonalną organizacją zrzeszającą ekspertów z dziedziny rachunkowości zarządczej.

 

 

 

PSZK - Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami jest największym i najstarszym profesjonalnym stowarzyszeniem skupionym na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach działających w Polsce.

 

Serdecznie witamy Partnerów i dziękujemy za wsparcie Outsourcing Stars.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.