Dołącz do klubu

Nowy raport: FOCUS ON Częstochowa 2022

Udostępnij

Raport FOCUS ON Częstochowa 2022 zawiera  przekrojowe dane charakteryzujące otoczenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Częstochowie.

 

Sektor ten w Częstochowie jest reprezentowany zarówno przez centra usług wspólnych, jak i firmy IT oraz zajmujące się obszarem Customer Experience, czy Badań i Rozwoju.

 

Dlaczego Częstochowa jest miejscem atrakcyjnym dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Częstochowa – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w tym mieście.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Urzędem Miasta Częstochowy oraz firmami Cushman & Wakefield i ManpowerGroup.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

 

Wydanie polskojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/pl 

Wydanie anglojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/en 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.