Dołącz do klubu

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Udostępnij

Raport FOCUS ON Łódź 2022 zawiera  przekrojowe dane charakteryzujące otoczenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Łodzi.

 

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku. Powodów tego zjawiska jest co najmniej kilka, a do najważniejszych należą potencjał kadrowy i nieruchomościowy oraz wysoki stopień rozwoju logistycznego aglomeracji.

 

Dlaczego Łódź jest tak atrakcyjna dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Łódź – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Łodzi.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Urzędem Miasta Łodzi oraz firmami JLL i Cpl Poland.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

 

Wydanie polskojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/pl 

Wydanie anglojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/en 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki