Dołącz do klubu

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Udostępnij

Raport FOCUS ON Łódź 2022 zawiera  przekrojowe dane charakteryzujące otoczenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Łodzi.

 

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku. Powodów tego zjawiska jest co najmniej kilka, a do najważniejszych należą potencjał kadrowy i nieruchomościowy oraz wysoki stopień rozwoju logistycznego aglomeracji.

 

Dlaczego Łódź jest tak atrakcyjna dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Łódź – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Łodzi.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Urzędem Miasta Łodzi oraz firmami JLL i Cpl Poland.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

 

Wydanie polskojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/pl 

Wydanie anglojęzyczne: https://raporty.proprogressio.pl/en 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.

Nowy raport: FOCUS ON Częstochowa 2022

Dlaczego Częstochowa jest miejscem atrakcyjnym dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Częstochowa – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w tym mieście.

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.