Dołącz do klubu

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Udostępnij

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. 

 

Stolica województwa śląskiego od początku lat dwutysięcznych buduje i wzmacnia swoją pozycję na mapie polskich lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Katowice, wraz z otaczającymi miastami stanowią unikalną na skalę kraju lokalizację, dającą szerokie możliwości do budowania działalności operacyjnej i korzystania z szerokiej puli kadr dostępnych na lokalnym rynku.

 

Dlaczego Katowice są tak atrakcyjne dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Katowice – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Katowicach.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Urzędem Miasta Katowice oraz firmami Corees i Grafton.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

 

Wydanie polskojęzyczne i anglojęzyczne są dostępne po zalogowaniu się do ARENY Pro Progressio: https://arena.proprogressio.pl/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.

Najnowsze wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska (edycja wrzesień-październik) jest już dostępne

Zapraszamy do lektury wrześniowo-październikowej edycji magazynu FOCUS ON Business Polska. Na wczesnojesienne tygodnie zebraliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych artykułów i wywiadów ze świata usług dla biznesu. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Grzegorzem Baranem – szefem Transcom w Polsce.