Dołącz do klubu

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Udostępnij

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. 

 

Stolica województwa śląskiego od początku lat dwutysięcznych buduje i wzmacnia swoją pozycję na mapie polskich lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Katowice, wraz z otaczającymi miastami stanowią unikalną na skalę kraju lokalizację, dającą szerokie możliwości do budowania działalności operacyjnej i korzystania z szerokiej puli kadr dostępnych na lokalnym rynku.

 

Dlaczego Katowice są tak atrakcyjne dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Katowice – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Katowicach.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Urzędem Miasta Katowice oraz firmami Corees i Grafton.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

 

Wydanie polskojęzyczne i anglojęzyczne są dostępne po zalogowaniu się do ARENY Pro Progressio: https://arena.proprogressio.pl/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.