Dołącz do klubu

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Kielce 2024

Udostępnij
 

Raport FOCUS ON Kielce 2024 zawiera  przekrojowe dane charakteryzujące otoczenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Kielcach.

 

Stolica województwa świętokrzyskiego na przestrzeni pierwszych 20 lat XXI wieku coraz mocniej zaznacza swoją atrakcyjność dla sektora BSS. Ośrodek ten tradycyjnie cieszy się  silną obecnością firm m.in. z branży księgowości, IT, czy obsługi klienta. Miasto aktywnie prowadzi działania na rzecz  poprawy jakości życia i warunków rozwoju przedsiębiorczości, uwzględniając przy tym potrzeby sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

 

Duże znaczenie w rozwoju inwestycji w mieście mają również obecne w regionie świetnie wykształcone kadry. Jak podkreśla Agnieszka Adamiec, Business Development Manager w Manpower: – Kielce pozostają miastem rozwijającym się, z dużym potencjałem dostępnych kandydatów będących specjalistami w pracy dla nowoczesnych centrów biznesowych. Grupa dostępnych osób z nowoczesnymi kompetencjami zawodowymi pozostaje dużą szansą dla potencjalnych inwestorów z obszaru SSC/BPO.

 

Dlaczego Kielce są atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów? Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Kielce – kompendium wiedzy o otoczeniu sektora BSS w Kielcach.

 

Opracowanie zostało przygotowane przez Pro Progressio we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i HandluUrzędem Miasta Kielce oraz firmami Cushman & Wakefield oraz Manpower Experis.

 

Raport jest dostępny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej i można go pobierać bezpłatnie.

Wydanie polskojęzyczne i anglojęzyczne są dostępne po zalogowaniu się do ARENY Pro Progressio: https://arena.proprogressio.pl/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania FOCUS ON Business Polska (edycja marzec-kwiecień)

W bieżącym numerze przyglądamy się uważnie zagadnieniu cyberbezpieczeństwa i do rozmowy poświęconej m.in. konkretnym środkom i nawykom poprawiającym bezpieczeństwo w digitalowej sferze prywatnej i biznesowej zaprosiliśmy Damiana Wróblewskiego – eksperta w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa i założyciela firmy Security Masters.