Dołącz do klubu

Nowy rok zacznijcie od lepszego poznania stolicy - Focus on Warszawa!

Udostępnij

Warszawa, to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Europie. Stolica Polski, od ponad dwóch dekad, jak magnes przyciąga zarówno inwestycje typu BPO, jak również centra usług wspólnych oraz centra badawczo-rozwojowe.

Gorąco zachęcamy do przeczytania raportu Focus on Warszawa, w którym zebraliśmy i przedstawiliśmy najważniejsze dane z punktu widzenia projektów inwestycyjnych sektora BSS. Raport znajdziecie w sekcji Badania i Raporty.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.