Dołącz do klubu

Outsourcing&More 55

Udostępnij

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku 2020, a wraz z nim oddajemy na Państwa ręce listopadowo-grudniowe wydanie magazynu Outsourcing&More.

Rok 2020 był rokiem wyzwań biznesowych, którym wiele branż, w tym także outsourcingu i centrów usług wspólnych, musiało stawić czoła. Przymusowe lockdowny, ograniczona obecność pracowników w biurach, home office i związane z tymi zjawiskami wyzwania w zarządzaniu zespołami weszły do codziennej pracy wielu biur i centrów operacyjnych.

Zapraszamy do lektury.

LINK do magazynu - http://outsourcingandmore.eu/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

FOCUS ON Business #2 - najnowsze wydanie magazynu już jest

Zapraszamy do lektury drugiego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na dobre otwarcie roku 2022 postanowiliśmy zwrócić uwagę na ważny temat, jakim jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Naszym tematem numeru jest właśnie CSR.

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu (wcześniej: Outsourcing&More).