Dołącz do klubu

Outsourcing&More #57

Udostępnij

Rok 2021 na dobre już się rozpędził i wygląda na to, że będzie to rok wielu wyzwań i decyzji dotyczących środowiska pracy. Praca zdalna, relacje B2B, zmieniające się podejście do przestrzeni biurowych, to zjawiska, które będą nam towarzyszyć przez kolejne miesiące.

O biznesie, inwestycjach i HR - w najnowszym wydaniu magazynu Outsourcing&More #57: https://outsourcingandmore.proprogressio.pl/pl/

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

TRZY postulaty wspierające ukraińskich pracowników i ich rodziny

Od 24 lutego 2022 roku, cały świat żyje inwazją Rosji na Ukrainę. Nie ulega wątpliwości, że decyzja prezydenta Rosji o najechaniu niezależnego i niepodległego kraju, jakim jest Ukraina, była i jest zła. Była i jest nieakceptowalna w cywilizowanym świecie. Była i jest godna potępienia.