Dołącz do klubu

Outsourcing Stars ma nowego międzynarodowego Partnera

Udostępnij

Shared Services & Outsourcing Network (SSON) jest największą na świecie, rozwijającą się społecznością profesjonalistów sektorów usług wspólnych (SSC) i outsourcingu procesów biznesowych (BPO), liczącą sobie ponad 70,000 członków. 

SSON prowadzi działalność mającą na celu rozwój swoich członków poprzez organizację szkoleń, dostarczanie treści, narzędzi oraz organizowanie spotkań networkingowych. SSON posiada biura w Nowym Jorku, Londynie, Singapurze, Sydney, Johanesburgu, Berlinie, Brazylii i Dubaju, dzięki czemu na bieżąco analizuje obecne trendy i kierunki rozwoju centrów outsourcingowych i centrów usług wspólnych.

Członkowie mają dostęp do szeregu wywiadów, raportów branżowych, wyników ankiet, webinariów i wielu innych publikacji. Więcej informacji o SSON na stronie www.ssonetwork.com.

SSON dołączyła do grona Partnerów konkursu i Gali Outsourcing Stars. To już druga międzynarodowa organizacja, która wspiera Outsourcing Stars, udowadniając jednocześnie zainteresowanie sektorem outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.