Dołącz do klubu

Outsourcing Stars ma nowego międzynarodowego Partnera

Udostępnij

Shared Services & Outsourcing Network (SSON) jest największą na świecie, rozwijającą się społecznością profesjonalistów sektorów usług wspólnych (SSC) i outsourcingu procesów biznesowych (BPO), liczącą sobie ponad 70,000 członków. 

SSON prowadzi działalność mającą na celu rozwój swoich członków poprzez organizację szkoleń, dostarczanie treści, narzędzi oraz organizowanie spotkań networkingowych. SSON posiada biura w Nowym Jorku, Londynie, Singapurze, Sydney, Johanesburgu, Berlinie, Brazylii i Dubaju, dzięki czemu na bieżąco analizuje obecne trendy i kierunki rozwoju centrów outsourcingowych i centrów usług wspólnych.

Członkowie mają dostęp do szeregu wywiadów, raportów branżowych, wyników ankiet, webinariów i wielu innych publikacji. Więcej informacji o SSON na stronie www.ssonetwork.com.

SSON dołączyła do grona Partnerów konkursu i Gali Outsourcing Stars. To już druga międzynarodowa organizacja, która wspiera Outsourcing Stars, udowadniając jednocześnie zainteresowanie sektorem outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.