Dołącz do klubu

PAIiIZ Honorowym Patronem Outsourcing Stars

Udostępnij

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, która odpowiada m.in. za pozyskiwanie nowych inwestycji outsourcingowych do Polski, w dniu dzisiejszym objęła swoim Honorowym Patronatem Galę Outsourcing Stars 2013. Serdecznie dziękujemy PAIiIZ za wsparcie projektu Outsourcing Stars.

Gala Outsourcing Stars 2013 jest zwieńczeniem konkursu dla sektora outsourcingu, podczas którego nagrodzone zostaną najszybciej rozwijające się firmy outsourcingowe w Polsce. Dodatkowe nagrody zostaną przyznane w kategoriach miasto, deweloper oraz firma doradcza z rynku real estate.

Więcej o konkursie i Gali na stronach www.outsourcingstars.pl

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.