Dołącz do klubu

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.

 

Patrycja jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Białostockiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w pracy w małych, prywatnych firmach, jak i dużych korporacjach oraz instytucjach państwowych.

 

W Pro Progressio zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizację i prowadzenie wydarzeń biznesowych.

 

Witamy w zespole!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.