Dołącz do klubu

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Udostępnij

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.

 

Patrycja jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Białostockiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w pracy w małych, prywatnych firmach, jak i dużych korporacjach oraz instytucjach państwowych.

 

W Pro Progressio zajmuje się networkingiem między firmami członkowskimi oraz wspiera organizację i prowadzenie wydarzeń biznesowych.

 

Witamy w zespole!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

The BSS Tour: Konferencja „Forum HR nad Brdą” już 29 września w Bydgoszczy!

29 września w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbędzie się konferencja „Forum HR nad Brdą”, która otwiera tegoroczny, jesienny cykl spotkań The BSS Tour organizowanych przez Pro Progressio.

Marta Binek dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Marta Binek. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.