Dołącz do klubu

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Udostępnij

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej (edycja polskojęzyczna) od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

 

Szczególnie polecamy lekturę wywiadu numeru – naszym rozmówcą jest Radosław Jankie, Partner w KPMG, z którym rozmawiamy o globalnym rynku BSS oraz o zmianach, jakie na tym rynku zachodzą.

 

W sekcji prawnej prezentujemy publikacje poświęcone prawu konkurencji w kontekście uczciwej walki o talenty oraz zagadnieniom związanym z pełnieniem funkcji członka zarządu.

 

W kolejnym z cyklu artykułów dedykowanych funkcjonowaniu startupów, przybliżamy widzianą z perspektywy inwestora drogę startupu od fazy zalążkowej aż do fazy exit.

 

Z kolei w pierwszym artykule z cyklu poświęconego globalnemu sektorowi BSS autorstwa Marka Angusa z GBS.World, polecamy Państwa lekturze analizę sukcesu Polski jako kluczowej lokalizacji nearshore i offshore, zaprezentowaną w oparciu o szeroki zakres danych rynkowych.

 

W sekcji HR natomiast prezentujemy problematykę wyzwań, przed którymi stoją obecnie pracodawcy w kontekście wysokich oczekiwań w zakresie benefitów pracowniczych.

Zapraszamy do lektury!

 

FOCUS ON Business (styczeń-luty 2023) w wersji polskojęzycznej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-8-styczen-luty-2023/1268e6448 

FOCUS ON Business (styczeń-luty 2023) w wersji anglojęzycznej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-8-styczen-luty-2023/127c04fc8 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce.