Dołącz do klubu

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Udostępnij

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej (edycja polskojęzyczna) od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

 

Szczególnie polecamy lekturę wywiadu numeru – naszym rozmówcą jest Radosław Jankie, Partner w KPMG, z którym rozmawiamy o globalnym rynku BSS oraz o zmianach, jakie na tym rynku zachodzą.

 

W sekcji prawnej prezentujemy publikacje poświęcone prawu konkurencji w kontekście uczciwej walki o talenty oraz zagadnieniom związanym z pełnieniem funkcji członka zarządu.

 

W kolejnym z cyklu artykułów dedykowanych funkcjonowaniu startupów, przybliżamy widzianą z perspektywy inwestora drogę startupu od fazy zalążkowej aż do fazy exit.

 

Z kolei w pierwszym artykule z cyklu poświęconego globalnemu sektorowi BSS autorstwa Marka Angusa z GBS.World, polecamy Państwa lekturze analizę sukcesu Polski jako kluczowej lokalizacji nearshore i offshore, zaprezentowaną w oparciu o szeroki zakres danych rynkowych.

 

W sekcji HR natomiast prezentujemy problematykę wyzwań, przed którymi stoją obecnie pracodawcy w kontekście wysokich oczekiwań w zakresie benefitów pracowniczych.

Zapraszamy do lektury!

 

FOCUS ON Business (styczeń-luty 2023) w wersji polskojęzycznej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-8-styczen-luty-2023/1268e6448 

FOCUS ON Business (styczeń-luty 2023) w wersji anglojęzycznej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-8-styczen-luty-2023/127c04fc8 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.