Dołącz do klubu

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło przywitać się z Państwem na łamach naszego nowego tytułu prasowego. Do tej pory czytaliście dwumiesięcznik Outsourcing&More, który ukazywał się przez 10 lat. Dekada to dobry czas na pewne podsumowania i zmiany, które w naszym przypadku zaowocowały zmianą tytułu wydawanego przez nas czasopisma...

 

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu, w którym będziemy coraz częściej opisywać globalne trendy biznesowe. Bieżący numer magazynu, to kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, w których stawiamy na trzy główne obszary – Biznes – Otoczenie Biznesowe – HR. Na naszych stronach znajdziecie także aktualne porady prawne, wiadomości z branży biur elastycznych, świata finansów, inwestycji i motoryzacji.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona magazynu FOCUS ON Business przypadnie Wam do gustu.

 

Wersja polska - https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/2021

Wersja anglojęzyczna - https://outsourcingandmore.proprogressio.pl/en

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 26.11.2021.

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Focus on Słupsk 2021 - raport

Zapraszamy do lektury raportu FOCUS ON Słupsk 2021, który w szczegółach przybliża atrakcyjność inwestycyjną tego pomorskiego miasta.