Dołącz do klubu

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło przywitać się z Państwem na łamach naszego nowego tytułu prasowego. Do tej pory czytaliście dwumiesięcznik Outsourcing&More, który ukazywał się przez 10 lat. Dekada to dobry czas na pewne podsumowania i zmiany, które w naszym przypadku zaowocowały zmianą tytułu wydawanego przez nas czasopisma...

 

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu, w którym będziemy coraz częściej opisywać globalne trendy biznesowe. Bieżący numer magazynu, to kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, w których stawiamy na trzy główne obszary – Biznes – Otoczenie Biznesowe – HR. Na naszych stronach znajdziecie także aktualne porady prawne, wiadomości z branży biur elastycznych, świata finansów, inwestycji i motoryzacji.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona magazynu FOCUS ON Business przypadnie Wam do gustu.

 

Wersja polska - https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/2021

Wersja anglojęzyczna - https://outsourcingandmore.proprogressio.pl/en

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.

Ewelina Szindler dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Ewelina Szindler.  W roli Event Managera odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio.