Dołącz do klubu

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło przywitać się z Państwem na łamach naszego nowego tytułu prasowego. Do tej pory czytaliście dwumiesięcznik Outsourcing&More, który ukazywał się przez 10 lat. Dekada to dobry czas na pewne podsumowania i zmiany, które w naszym przypadku zaowocowały zmianą tytułu wydawanego przez nas czasopisma...

 

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu, w którym będziemy coraz częściej opisywać globalne trendy biznesowe. Bieżący numer magazynu, to kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, w których stawiamy na trzy główne obszary – Biznes – Otoczenie Biznesowe – HR. Na naszych stronach znajdziecie także aktualne porady prawne, wiadomości z branży biur elastycznych, świata finansów, inwestycji i motoryzacji.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona magazynu FOCUS ON Business przypadnie Wam do gustu.

 

Wersja polska - https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/2021

Wersja anglojęzyczna - https://outsourcingandmore.proprogressio.pl/en

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2021

Jak co roku, oddajemy w Państwa ręce Raport Roczny Pro Progressio, w którym dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

TRZY postulaty wspierające ukraińskich pracowników i ich rodziny

Od 24 lutego 2022 roku, cały świat żyje inwazją Rosji na Ukrainę. Nie ulega wątpliwości, że decyzja prezydenta Rosji o najechaniu niezależnego i niepodległego kraju, jakim jest Ukraina, była i jest zła. Była i jest nieakceptowalna w cywilizowanym świecie. Była i jest godna potępienia.