Dołącz do klubu

AKTUALNOŚCI

NEWS

Raporty wynagrodzeń w Polsce

Dzięki uprzejmości Page Personnel możemy się z Wami podzielić raportami dotyczącymi wynagrodzeń w takich dziedzinach jak Sprzedaż i Marketing, Finanse i Księgowość oraz Centra BPO i SSC.

Konkurs i Gala Outsourcing Stars 2013

Ruszył konkurs Outsourcing Stars 2013. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji ich otoczenia biznesowego.

Pro Progressio Patronem Honorowym konferencji Biurowce w Polsce

Biurowce w Polsce to najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce. Tematyka outsourcingu jest w sektorze Real Estate z roku na rok coraz mocniej poruszana. Poza Patronatem, przedstawiciel Pro Progressio poprowadzi panel dyskusyjny "BPO i co po?" dotyczący przyszłości sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

Kolejna silna firma z branży HR współpracuje z Pro Progressio

Miło nam poinformować, iż do grona członków Pro Progressio przystąpiła wiodąca firma z branży HR - Page Personnel.

Skanska Property Poland w gronie członków Pro Progressio

W dniu dzisiejszym do grona członków Pro Progressio dołączyła SKANSKA Property Poland

Rafał Jarosz wśród ekspertów Fundacji

Obszar zarządzania relacjami z Klientem, CRM, Call i Contact Center to jedne z najpopularniejszych i najistotniejszych zagadnień w outsourcingu. Pro Progressio właśnie zyskała jednego z najlepszych ekspertów CRM w Polsce.

Końcówka lipca, a zadań bez liku

Ostatnie kilka dni Fundacja dedykowała działalności edukacyjno - doradczej. Wsparcie dotyczyło projektów inwestycyjnych, promocyjnych oraz wyboru dostawców usług outsourcingowych.

Art PM dołącza do Pro Progressio

Witamy wśród nowych członków Pro Progressio firmę Art PM - ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami

Wykłady w Radomiu

Pro Progressio, w ramach Akademii PwC, prowadzi zajęcia z outsourcingu dla studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.