Dołącz do klubu

AKTUALNOŚCI

NEWS

Porozmawiajmy o IT Contractingu

Śniadanie Biznesowe o tematyce IT Contractingu już za nami.

Lean dla Top Managementu - Pro Progressio, ABSL i 4Results edukują biznes

Pierwsze warsztaty z Lean dla wysokiej kadry menedżerskiej sektora nowoczesnych usług dla biznesu zakończone. Pro Progressio było Partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

Śniadanie Outsourcingowe: IT Contracting

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dedykowane kadrze menedżerskiej. Będziemy rozmawiać i przybliżać temat IT Contractingu.

PAIiIZ Honorowym Patronem Outsourcing Stars

konkurs Outsourcing Stars nabiera już mocnego rozpędu i zyskuje kolejne silne wsparcie.

SouthWestern - pierwsza z firm BPO, rozpoczęła współparcę z Pro Progressio

SouthWestern jest obecna w Polsce od roku 2007. Centrum Operacyjne w Łodzi świadczy usługi finansowo-księgowe i multijęzyczne Contact Center. SouthWestern to pierwsza firma kompleksowo realizująca usługi BPO, która rozpoczęła współpracę z Pro Progressio.

Największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych rozpoczyna współpracę z Pro Progressio

Do grona członków Fundacji Pro Progressio dołącza CBRE - światowy lider w dziedzinie doradztwa i inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Pro Progressio wita GTC

GTC to wiodący developer na rynku nieruchomości komercyjnych CEE. Powierzchnie biurowe GTC są dostosowywane do potrzeb branży outsourcingowej. GTC to kolejna firma developerska w gronie członków Pro Progressio.

Outsourcing Stars ma nowego międzynarodowego Partnera

Jedną z kategorii w Outsourcing Stars jest Outsourcing Procesów Biznesowych. Jest to kategoria dla międzynarodowych firm BPO, które zakładają i rozwijają swoje centra operacyjne w Polsce. Nasz konkurs uzyskał właśnie wsparcie od największej w Europie społecznością on-line w której omawiane są pomysły, problemy i kierunki rozwoju dla centrów usług wspólnych.

Poland Outsourcing Business Mixer

Extor SA wraz z Pro Progressio zapraszają na drugą edycję Poland Outsourcing Business Mixer