Dołącz do klubu

AKTUALNOŚCI

NEWS

Skanska Property Poland w gronie członków Pro Progressio

W dniu dzisiejszym do grona członków Pro Progressio dołączyła SKANSKA Property Poland

Rafał Jarosz wśród ekspertów Fundacji

Obszar zarządzania relacjami z Klientem, CRM, Call i Contact Center to jedne z najpopularniejszych i najistotniejszych zagadnień w outsourcingu. Pro Progressio właśnie zyskała jednego z najlepszych ekspertów CRM w Polsce.

Końcówka lipca, a zadań bez liku

Ostatnie kilka dni Fundacja dedykowała działalności edukacyjno - doradczej. Wsparcie dotyczyło projektów inwestycyjnych, promocyjnych oraz wyboru dostawców usług outsourcingowych.

Art PM dołącza do Pro Progressio

Witamy wśród nowych członków Pro Progressio firmę Art PM - ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami

Wykłady w Radomiu

Pro Progressio, w ramach Akademii PwC, prowadzi zajęcia z outsourcingu dla studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Wiktor Doktór najważniejszą osobistością branży outsourcingowej

Prezes Pro Progressio podczas dorocznej konferencji ABSL, tym razem zorganizowanej w Łodzi, został wyróżniony prestiżową nagrodą za najważniejszą osobowość branży outsourcingowej w mijającym roku.

Publikacja Raportu "Bibliografia Outsourcingu"

Bibliografia outsourcingu jest ogólnodostępną bazą publikacji o tematyce i branży outsourcingowej, która jest dostępna nieodpłatnie na witrynie internetowej OutsourcingPortal już od roku 2010. Co roku na polskim rynku pojawiają się nowe opracowania dotyczące branży nowoczesnych usług dla biznesu.