Dołącz do klubu

Poland Outsourcing Business Mixer

Udostępnij

Podczas drugiego Poland Outsourcing Business Mixer poznasz dyrektorów wielu firm, które zdecydowały się na outsourcing i odniosły dzięki temu wymierne korzyści. Będzie to dobra okazja, by zapytać o ich opinie, preferencje i dobre praktyki oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. A wszystko to w nieformalnej atmosferze spotkania „po godzinach” w prestiżowym klubie biznesowym Pure Sky Club w Warszawie. Wieczór umili degustacja win przygotowana przez  firmę M&P Alkohole i Wina Świata. Wstęp na tę imprezę jest odpłatny (40 zł), dla członków klubu Pure Sky Club gratis.

Pro Progressio jest Partnerem tego wydarzenia, podczas którego będziemy przekazywać informacje o konkursie i Gali Outsourcing Stars.

Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc jest ograniczona.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.