Dołącz do klubu

Poland Outsourcing Business Mixer

Udostępnij

Podczas drugiego Poland Outsourcing Business Mixer poznasz dyrektorów wielu firm, które zdecydowały się na outsourcing i odniosły dzięki temu wymierne korzyści. Będzie to dobra okazja, by zapytać o ich opinie, preferencje i dobre praktyki oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. A wszystko to w nieformalnej atmosferze spotkania „po godzinach” w prestiżowym klubie biznesowym Pure Sky Club w Warszawie. Wieczór umili degustacja win przygotowana przez  firmę M&P Alkohole i Wina Świata. Wstęp na tę imprezę jest odpłatny (40 zł), dla członków klubu Pure Sky Club gratis.

Pro Progressio jest Partnerem tego wydarzenia, podczas którego będziemy przekazywać informacje o konkursie i Gali Outsourcing Stars.

Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc jest ograniczona.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.