Dołącz do klubu

Poland Outsourcing Business Mixer

Udostępnij

Podczas drugiego Poland Outsourcing Business Mixer poznasz dyrektorów wielu firm, które zdecydowały się na outsourcing i odniosły dzięki temu wymierne korzyści. Będzie to dobra okazja, by zapytać o ich opinie, preferencje i dobre praktyki oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. A wszystko to w nieformalnej atmosferze spotkania „po godzinach” w prestiżowym klubie biznesowym Pure Sky Club w Warszawie. Wieczór umili degustacja win przygotowana przez  firmę M&P Alkohole i Wina Świata. Wstęp na tę imprezę jest odpłatny (40 zł), dla członków klubu Pure Sky Club gratis.

Pro Progressio jest Partnerem tego wydarzenia, podczas którego będziemy przekazywać informacje o konkursie i Gali Outsourcing Stars.

Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc jest ograniczona.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.