Dołącz do klubu

Porozmawiajmy o IT Contractingu

Udostępnij

Pierwsze outsourcingowe śniadanie biznesowe już za nami. Śniadania są częścią Akademii Outsourcingu prowadzonej przez Pro Progressio

W dniu 24 września w Cup of Finance w Warszawie odbyło się śniadanie biznesowe realizowane przez Fundację Pro Progressio. Tematyką spotkania był IT Contracting, a Partnerem merytorycznym firma HAYS Poland.

W trakcie prezentacji Krzysztof Andrian, Head of IT Contracting oraz Jadwiga Naduk, Head of Market Research & Consultancy z HAYS Poland przedstawili zalety, wady i obszary pracy, w których ma swoje zastosowanie IT Contracting. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się przy jakich projektach współpracują IT Kontraktorzy, jak wygląda proces dostarczania pracowników oraz obsługa projektów w które zaangażowani są Kontraktorzy IT.

Podczas spotkania uczestnicy dyskutowali na tematy związane z prawidłowym oszacowaniem kosztów projektów IT, ryzykiem ich niedoszacowania, czasie niezbędnym do rekrutacji zespołu oraz o czytelnym definiowaniu potrzeb projektowych.

Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele firm telekomunikacyjnych, kancelarii prawnych dostawców usług e-commerce, producenci i dostawcy systemów call centre, media, firmy HR oraz reprezentanci sektora publicznego.

Wśród uczestników spotkania rozlosowano nagrodę, która była gra finansowa – Mr Investor. Gra powędrowała na ręce Adama Gabrysiaka z firmy Exatel.

Kolejne śniadanie biznesowe już w październiku.

Zdjęcia ze spotkania dostepne na OutsourcingPortal

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.