Dołącz do klubu

Premiera Talks&Drinks w Gdańsku

Udostępnij

26 lipca 2023 roku w Pro Progressio rozpoczął się nowy cykl spotkań społeczności Klubu Pro Progressio. Premierowe spotkanie, któremu towarzyszyło hasło Talks&Drinks, miało miejsce w Gdańsku, gdzie w przestrzeniach biur serwisowanych Chilliflex zebrało się blisko 30 przedstawicieli organizacji zrzeszonych w Klubie Pro Progressio.

 

Miłym zaskoczeniem był fakt, że na spotkanie przybyli nie tylko lokalni klubowicze, ale także ci, którzy specjalnie na to wydarzenie przyjechali z Warszawy, Łodzi, a nawet z Bielska-Białej.

 

Formuła spotkań Talks&Drinks to połączenie skoncentrowanej dawki informacji o tym, co w Polsce i na świecie dzieje się w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu, z networkingiem biznesowym w luźnej atmosferze.

 

W trakcie 30-minutowej części merytorycznej głos zabrali Wiktor Doktór (Pro Progressio), Marcin Grzegory (Invest in Pomerania), Cezary Maciołek i Tomasz Gromko (Grupa Progres) oraz Patrycja Chracewicz (Stowarzyszenie We!come).

 

Kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks już we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z trójmiejskiego wydarzenia.

 

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.

Nowy raport: FOCUS ON Bydgoszcz 2022

Raport FOCUS ON Bydgoszcz 2022 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Bydgoszczy