Dołącz do klubu

Premiera Talks&Drinks w Gdańsku

Udostępnij

26 lipca 2023 roku w Pro Progressio rozpoczął się nowy cykl spotkań społeczności Klubu Pro Progressio. Premierowe spotkanie, któremu towarzyszyło hasło Talks&Drinks, miało miejsce w Gdańsku, gdzie w przestrzeniach biur serwisowanych Chilliflex zebrało się blisko 30 przedstawicieli organizacji zrzeszonych w Klubie Pro Progressio.

 

Miłym zaskoczeniem był fakt, że na spotkanie przybyli nie tylko lokalni klubowicze, ale także ci, którzy specjalnie na to wydarzenie przyjechali z Warszawy, Łodzi, a nawet z Bielska-Białej.

 

Formuła spotkań Talks&Drinks to połączenie skoncentrowanej dawki informacji o tym, co w Polsce i na świecie dzieje się w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu, z networkingiem biznesowym w luźnej atmosferze.

 

W trakcie 30-minutowej części merytorycznej głos zabrali Wiktor Doktór (Pro Progressio), Marcin Grzegory (Invest in Pomerania), Cezary Maciołek i Tomasz Gromko (Grupa Progres) oraz Patrycja Chracewicz (Stowarzyszenie We!come).

 

Kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks już we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z trójmiejskiego wydarzenia.

 

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.

Agata Stolarz nową Dyrektor Operacyjną w Pro Progressio

Pro Progressio ogłosiła awans Agaty Stolarz na stanowisko Dyrektor Operacyjnej. Agata jako wieloletni członek zespołu Pro Progressio, wnosi w nowej roli cenne doświadczenie i zaangażowanie, będąc jednocześnie współtwórczynią wielu kluczowych projektów i inicjatyw organizacji.