Dołącz do klubu

Pro Progressio nawiązuje współpracę z Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Udostępnij

Pro Progressio z dumą ogłasza podpisanie memorandum o współpracy z kolejną szkołą wyższą: Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

 

Porozumienie ma na celu rozwijanie współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej pomiędzy obiema stronami. Jest to kolejny krok Pro Progressio w procesie budowania trwałych mostów pomiędzy światem akademickim a biznesowym, który ma przyczynić się do wzrostu innowacyjności i wsparcia rozwoju gospodarczego.

 

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie jest kolejną szkołą wyższą, którą w ramach partnerstwa Pro Progressio będzie wspierać  w nawiązywaniu kontaktów z biznesem oraz w promowaniu podejmowanych inicjatyw.

 

Współpraca obejmie również integrację społeczności Klubu Pro Progressio ze środowiskiem akademickim oraz wspólne projekty, o których organizacja będzie informować już wkrótce.

Na zdjęciu: dr Justyna Żylińska, Rektor UTH oraz Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.