Dołącz do klubu

Pro Progressio Patronem Honorowym konferencji Biurowce w Polsce

Udostępnij

Biurowce w Polsce, to doroczna konferencja sektora nieruchomości w Polsce, która w tym roku jest organizowana już po raz szósty. Ostatnie sześć lat, to również najdynamiczniejszy rozwój sektora BPO/SSC w Polsce.

Pierwszego dnia konferencji, Pro Progressio poprowadzi panel dyskusyjny dotyczący przyszłości sektora nowoczesnych usług dla biznesu oraz jego wpływu na potrzeby i standardy w sektorze nieruchomości biurowych. Do udziału w panelu zaproszeni zostali przedstawiciele takich znakomitych organizacji jak:

  • Invest in Pomerania
  • CBRE
  • AIG/Lincoln
  • Infosys

Zapraszamy serdecznie na Konferencję "Biurowce w Polsce", do warszawskiego Hotelu Marriott w dniach 23-24 października 2013.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce.