Dołącz do klubu

Pro Progressio Patronem Honorowym konferencji Biurowce w Polsce

Udostępnij

Biurowce w Polsce, to doroczna konferencja sektora nieruchomości w Polsce, która w tym roku jest organizowana już po raz szósty. Ostatnie sześć lat, to również najdynamiczniejszy rozwój sektora BPO/SSC w Polsce.

Pierwszego dnia konferencji, Pro Progressio poprowadzi panel dyskusyjny dotyczący przyszłości sektora nowoczesnych usług dla biznesu oraz jego wpływu na potrzeby i standardy w sektorze nieruchomości biurowych. Do udziału w panelu zaproszeni zostali przedstawiciele takich znakomitych organizacji jak:

  • Invest in Pomerania
  • CBRE
  • AIG/Lincoln
  • Infosys

Zapraszamy serdecznie na Konferencję "Biurowce w Polsce", do warszawskiego Hotelu Marriott w dniach 23-24 października 2013.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.