Dołącz do klubu

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Udostępnij

W roku 2021 Pro Progressio uruchomiła nowy projekt, którego celem jest zaprezentowanie przestrzeni biurowych dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Projekt ten obejmuje publikację czterech kwartalnych raportów, w których ujęte są budynki biurowe zbudowane przez te firmy deweloperskie, które są członkami Klubu Pro Progressio. Intencją Pro Progressio jest aktualizowanie „Przeglądu Biur” w cyklach kwartalnych, a sam projekt zaplanowany jest na realizację także w kolejnych latach.

 

Pierwsza edycja „Przeglądu biur dla centrów operacyjnych BSS” ukazała się w maju 2021 roku i obejmowała prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu budynków biurowych. Informacje te dotyczyły dostępności powierzchni biurowych w polskich miastach, wraz z danymi kontaktowymi do Agencji Nieruchomości, które specjalizują się w reprezentacji najemców.

 

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio. To nie wszystko. Raport zawiera także prezentacje przestrzeni biur serwisowanych i biur coworkingowych, jak również showroomów firm specjalizujących się w dostarczaniu umeblowania biurowego. Wszystkie zaprezentowane obiekty biurowe zostały także zaprezentowane na uproszczonych mapach miast.

 

Na stronach raportu zaprezentowano informacje, zdjęcia i projekty oraz dane kontaktowe do kluczowych osób z kilkudziesięciu firm. Publikacja składa się z 61 stron i została przygotowana w polskiej i angielskiej wersji językowej. Zaprezentowane w raporcie 43 budynki znajdują się w 9 miastach. Raport zawiera informacje i wizualizacje 10 biur serwisowanych oraz 22 showroomów firm meblarskich.

 

Ten i inne raporty autorstwa Pro Progressio można pobrać ze strony: https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

W Pro Progressio co roku dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wspierać w rozwoju sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Komfortowe, ergonomiczne i dobrze ulokowane w miastach przestrzenie biurowe, są niezbędne dla optymalnej pracy wielu firm z branży BSS. Naszymi publikacjami chcemy przybliżyć szereg wartościowych informacji dla firm, które w tej chwili mają potrzebę znalezienia dla siebie nowych przestrzeni biurowych lub poszukują inspiracji do odświeżenia obecnie zajmowanych biur. To właśnie dlatego, dzięki firmom deweloperskim, agencjom nieruchomości, operatorom biur serwisowanych, jak również firmom architektonicznym, fit-out’owym oraz salonom mebli biurowych zrzeszonych w Klubie Pro Progressio, mogliśmy już po raz drugi wypuścić na rynek Przegląd biur dla centrów operacyjnych BSS. Raport ten będzie podlegał dalszej ewolucji, a pomysłów na jego rozbudowanie jeszcze trochę mamy” – powiedział Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

 

Więcej informacji o Klubie Pro Progressio znajduje się na stronie https://klub.proprogressio.pl/pl

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.