Dołącz do klubu

Pro Progressio publikuje raport Focus on Bydgoszcz

Udostępnij

Bydgoszcz, to kolejne miasto, któremu w roku 2020 przyjrzała się Fundacja Pro Progressio. Najnowszy raport - Focus on Bydgoszcz, którego Partnerami są Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Inwestyci i Handlu oraz JLL i Antal ukazał się w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Według Wiktora Doktór, Prezesa Pro Progressio - "Bydgoszcz ze swoim potencjałem kadrowym oraz stosunkowo niskim stopniem konkurencji jest rekomendowaną lokalizacją dla projektów outsourcingowych oraz centrów usług wspólnych o wielkości od kilkudziesięciu do kilkuset etatów.

Zapraszamy do lektury Raportu, który mozna pobrać z sekcji Raportów Pro Progressio - https://raporty.proprogressio.pl/

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.