Dołącz do klubu

Pro Progressio wspiera badanie dotyczące potencjału inwestycyjnego polskich miast

Udostępnij

Pro Progressio ma przyjemność wspierać organizowane przez Antal i Cushman & Wakefield badanie Business Environment Assessment Study (BEAS), mające na celu analizę potencjału inwestycyjnego polskich miast.

 

Ankieta pozwoli pokazać silne strony regionów oraz wskazać obszary rozwojowe. Wyniki badania posłużą do stworzenia przydatnego narzędzia, umożliwiającego inwestorom budowanie strategii biznesowej adekwatnej do otoczenia oraz ułatwiającego wybór kolejnych lokalizacji w kontekście nowych inwestycji. Analizie podlegają czynniki kluczowe dla rozwoju każdego rynku, w tym: infrastruktura, przestrzeń biurowa, wsparcie administracji publicznej, potencjał edukacyjny, potencjał zatrudnienia, potencjał biznesowy oraz ocena lokalizacji jako miejsca do życia.

 

Badanie skierowane jest do osób decyzyjnych w organizacjach. Wzięcie udziału w ankiecie zajmuje około 3 minut. Ankieta jest w pełni anonimowa, a wyniki badania zostaną przedstawione jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych

 

W podziękowaniu za udział, organizatorzy prześlą uczestnikom badania pełny raport z wynikami.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu! Link do ankiety:

https://badania.antal.pl/s3/beas-u

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.