Dołącz do klubu

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Udostępnij

Do grona Ambasadorów Pro Progressio dołączył Przemysław Sławiński, który będzie reprezentował organizację w Łodzi. 

 

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej.

 

Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland. Od 13 lat pracuje w środowisku sektora usług biznesowych, pełniąc role menedżerskie i projektowe. Kierował globalnymi i lokalnymi zespołami w różnych procesach i branżach, w tym finansach, zakupach, master data oraz customer experience. Obecnie koordynuje obsługę dziesięciu klientów Infosys Poland. Prywatnie jest szczęśliwym i dumnym ojcem i mężem. Pasjonuje się piłką nożną i lubi spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoim czworonożnym przyjacielem.

 

Pełna lista Ambasadorów Pro Progressio dostępna jest na stronie:

ambasadorowie.proprogressio.pl

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

BSS Tour Łódź już 20 października 2021

20 października 2021 w Monopolis odbędzie się konferencja dla sektora IT. The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski to wydarzenie, którego głównym celem będzie omówienie bieżących trendów w świecie nowoczesnych technologii, w tym m.in.: chmury, cyberbezpieczeństwa oraz obszaru, który kryje się pod hasłem Internet of Behaviours.