Dołącz do klubu

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Udostępnij

Do grona Ambasadorów Pro Progressio dołączył Przemysław Sławiński, który będzie reprezentował organizację w Łodzi. 

 

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej.

 

Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland. Od 13 lat pracuje w środowisku sektora usług biznesowych, pełniąc role menedżerskie i projektowe. Kierował globalnymi i lokalnymi zespołami w różnych procesach i branżach, w tym finansach, zakupach, master data oraz customer experience. Obecnie koordynuje obsługę dziesięciu klientów Infosys Poland. Prywatnie jest szczęśliwym i dumnym ojcem i mężem. Pasjonuje się piłką nożną i lubi spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoim czworonożnym przyjacielem.

 

Pełna lista Ambasadorów Pro Progressio dostępna jest na stronie:

ambasadorowie.proprogressio.pl

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.