Dołącz do klubu

Publikacja Raportu "Bibliografia Outsourcingu"

Udostępnij

Bibliografia outsourcingu jest ogólnodostępną bazą publikacji o tematyce i branży outsourcingowej, która jest dostępna nieodpłatnie na witrynie internetowej OutsourcingPortal już od roku 2010. Co roku na polskim rynku pojawiają się nowe opracowania dotyczące branży nowoczesnych usług dla biznesu. Początkowo były to pojedyncze artykuły, rozdziały w książkach i książki, które w ostatnich latach zostały uzupełnione o prace dyplomowe, wywiady, raporty, a także almanachy i materiały wydawane na płytach CD. Każda z dostępnych pozycji została skrupulatnie sprawdzona i spisana oraz umieszczona w bazie danych, a następnie posłużyła do przygotowania finalnego raportu. Dane w raporcie dotyczą okresu, którego data końcowa wypadała w styczniu 2013.

W analizie piśmiennictwa skupiono się na szerokiej tematyce outsourcingowej, w ramach której znalazły się opracowania i publikacje na temat sektorów BPO i SSC (centra usług wspólnych), R&D (centra badawczo rozwojowe), call i contact center, TSL (transport, spedycja i logistyka), CFM (zarządzanie flotami samochodowymi), KPO (centra zarządzania wiedzą), HRO i RPO (outsourcing procesów kadrowych i rekrutacyjnych), F&A (procesy finansowo-księgowe) i wiele innych pokrewnych dziedzin.

Raport został rozesłany do bibliotek wszystkich szkół wyższych w Polsce. Jest również nieodpłatnie dostępny na stronach OutsourcingPortal.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce.