Dołącz do klubu

Publikacja Raportu "Bibliografia Outsourcingu"

Udostępnij

Bibliografia outsourcingu jest ogólnodostępną bazą publikacji o tematyce i branży outsourcingowej, która jest dostępna nieodpłatnie na witrynie internetowej OutsourcingPortal już od roku 2010. Co roku na polskim rynku pojawiają się nowe opracowania dotyczące branży nowoczesnych usług dla biznesu. Początkowo były to pojedyncze artykuły, rozdziały w książkach i książki, które w ostatnich latach zostały uzupełnione o prace dyplomowe, wywiady, raporty, a także almanachy i materiały wydawane na płytach CD. Każda z dostępnych pozycji została skrupulatnie sprawdzona i spisana oraz umieszczona w bazie danych, a następnie posłużyła do przygotowania finalnego raportu. Dane w raporcie dotyczą okresu, którego data końcowa wypadała w styczniu 2013.

W analizie piśmiennictwa skupiono się na szerokiej tematyce outsourcingowej, w ramach której znalazły się opracowania i publikacje na temat sektorów BPO i SSC (centra usług wspólnych), R&D (centra badawczo rozwojowe), call i contact center, TSL (transport, spedycja i logistyka), CFM (zarządzanie flotami samochodowymi), KPO (centra zarządzania wiedzą), HRO i RPO (outsourcing procesów kadrowych i rekrutacyjnych), F&A (procesy finansowo-księgowe) i wiele innych pokrewnych dziedzin.

Raport został rozesłany do bibliotek wszystkich szkół wyższych w Polsce. Jest również nieodpłatnie dostępny na stronach OutsourcingPortal.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.