Dołącz do klubu

Q 1/2021 - PRZEGLĄD BIUR DLA CENTRÓW OPERACYJNYCH BSS

Udostępnij

Jednym z najwazniejszych czynników wpływajacych na wybór lokalizacji centrum operacyjnego o profilu BPO, SSC, czy też IT, jest dostepność nowoczesnej powierzchni biurowej. 

Pro Progressio od lat analizuje sytuację na rynku biur i blisko współpracuje zarówno z Agencjami Nieruchomości, jak i z deweloperami wysokiej jakości powierzchni biurowych z całej Polski. 

W roku 2021 Pro Progressio będzie prezentować kwartalne mini-raporty prezentujace nieruchomości biurowe, które są dostępne lub które są w trakcie realizacji i niebawem będą mogły gościć u siebie m.in. najemców z sektora usług dla biznesu. 

Oto pierwsza odsłona raportu, którego kolejne edycje będą się pojawiać po zamknięciu kolejnych kwartałów roku 2021. Wszystkie prezentowane nieruchomości są realizowane przez deweloperów będących Członkami Klubu Pro Progressio.

Raport można pobrać ze strony https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.