Dołącz do klubu

Q 1/2021 - PRZEGLĄD BIUR DLA CENTRÓW OPERACYJNYCH BSS

Udostępnij

Jednym z najwazniejszych czynników wpływajacych na wybór lokalizacji centrum operacyjnego o profilu BPO, SSC, czy też IT, jest dostepność nowoczesnej powierzchni biurowej. 

Pro Progressio od lat analizuje sytuację na rynku biur i blisko współpracuje zarówno z Agencjami Nieruchomości, jak i z deweloperami wysokiej jakości powierzchni biurowych z całej Polski. 

W roku 2021 Pro Progressio będzie prezentować kwartalne mini-raporty prezentujace nieruchomości biurowe, które są dostępne lub które są w trakcie realizacji i niebawem będą mogły gościć u siebie m.in. najemców z sektora usług dla biznesu. 

Oto pierwsza odsłona raportu, którego kolejne edycje będą się pojawiać po zamknięciu kolejnych kwartałów roku 2021. Wszystkie prezentowane nieruchomości są realizowane przez deweloperów będących Członkami Klubu Pro Progressio.

Raport można pobrać ze strony https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Outsourcing&More #60 - najnowsze wydanie magazynu biznesowego już jest

Przed nami biznesowa jesień, a wraz z nią kolejna odsłona magazynu Outsourcing&More.

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio.