Dołącz do klubu

Q 1/2021 - PRZEGLĄD BIUR DLA CENTRÓW OPERACYJNYCH BSS

Udostępnij

Jednym z najwazniejszych czynników wpływajacych na wybór lokalizacji centrum operacyjnego o profilu BPO, SSC, czy też IT, jest dostepność nowoczesnej powierzchni biurowej. 

Pro Progressio od lat analizuje sytuację na rynku biur i blisko współpracuje zarówno z Agencjami Nieruchomości, jak i z deweloperami wysokiej jakości powierzchni biurowych z całej Polski. 

W roku 2021 Pro Progressio będzie prezentować kwartalne mini-raporty prezentujace nieruchomości biurowe, które są dostępne lub które są w trakcie realizacji i niebawem będą mogły gościć u siebie m.in. najemców z sektora usług dla biznesu. 

Oto pierwsza odsłona raportu, którego kolejne edycje będą się pojawiać po zamknięciu kolejnych kwartałów roku 2021. Wszystkie prezentowane nieruchomości są realizowane przez deweloperów będących Członkami Klubu Pro Progressio.

Raport można pobrać ze strony https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Outsourcing&More nr 59 – już jest

To już 59 wydanie magazynu Outsourcing&More, które zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej trafiło na polski i zagraniczny rynek. Dwumiesięcznik w obu wersjach językowych zawiera łącznie kilkadziesiąt nowych artykułów oraz wywiadów z zakresu inwestycji, biznesu i HR.

Fundacja Pro Progressio – zakończenie działalności

Po blisko 10 latach Fundacja Pro Progressio kończy swoją działalność. W latach 2012 – 2021 Fundacja znacząco wpłynęła na rozwój polskiego i międzynarodowego rynku nowoczesnych usług dla biznesu.

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.