Dołącz do klubu

Q 1/2021 - PRZEGLĄD BIUR DLA CENTRÓW OPERACYJNYCH BSS

Udostępnij

Jednym z najwazniejszych czynników wpływajacych na wybór lokalizacji centrum operacyjnego o profilu BPO, SSC, czy też IT, jest dostepność nowoczesnej powierzchni biurowej. 

Pro Progressio od lat analizuje sytuację na rynku biur i blisko współpracuje zarówno z Agencjami Nieruchomości, jak i z deweloperami wysokiej jakości powierzchni biurowych z całej Polski. 

W roku 2021 Pro Progressio będzie prezentować kwartalne mini-raporty prezentujace nieruchomości biurowe, które są dostępne lub które są w trakcie realizacji i niebawem będą mogły gościć u siebie m.in. najemców z sektora usług dla biznesu. 

Oto pierwsza odsłona raportu, którego kolejne edycje będą się pojawiać po zamknięciu kolejnych kwartałów roku 2021. Wszystkie prezentowane nieruchomości są realizowane przez deweloperów będących Członkami Klubu Pro Progressio.

Raport można pobrać ze strony https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.